Stůl ARMANDO

Cena za kus bez DPH
33 825 CZK
Cena za kus včetně DPH
40 928CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
40 928
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Balutto Associati
Balutto Associati

Společnost založená Adrianem Baluttem , která byla v poslední době obohacena o nové nápadité tváře, mimo jiné i jeho dceru architektku Veronicu Balutto . Studio je tvůrčí laboratoří a...

Minimalistický stůl Armando s obdélníkovou deskou

Nadčasový, stylový, elegantní


Toužíte vyšperkovat svůj interiér krásným a kvalitním jídelním stolem? Designový stůl ARMANDO jistě splní všechny vaše požadavky! Tento stůl s prostornou obdélníkovou deskou a jednoduchou podnoží čerpal svou hlavní inspiraci v minimalismu. Designéři zde vsadili na čisté linie, nadčasový styl a použití kvalitního a odolného materiálu – tedy kovu. Celokovový stůl ARMANDO je k dispozici ve dvou barevných variantách, a to bílé a černé. Díky těmto univerzálním odstínům si můžete být jisti, že ARMANDO s přehledem doladí soukromé i veřejné prostory zařízené v různorodých stylech.


Deska je k dispozici ve dvou velikostech.


Kolekce ARMANDO

Estetické, elegantní a čisté. Tak by se dala definovat kolekce Armando navržená studiem Balutto Associati pro italskou značku MIDJ. Díky své jednoduché struktuře jsou stoly vhodné do nejrůznějších prostředí. Praktické jsou zcela rovné hrany, díky kterým jdou stoly pohodlně štosovat k sobě a lehce tak vytvořit větší pracovní prostor. Kromě klasického jídelního stolu nabízí kolekce i možnost vysokých nohou a stůl je pak možné doplnit barovými stoličkami.

Klíčovým bodem byla u vzniku kolekce všestrannost. To bylo naplněno a máme tu tak řadu stolů, které jsou ideální jako jídelní, konferenční, pracovní a zároveň se hodí do bister či kaváren.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600/2000/2900
Hloubka (délka) (mm) 900/1000
Celková výška (mm) 760
Hmotnost produktu (kg) 49-98
Objem balení (m3) 0,23-0,38
Záruka (měsíce) 24

Katalog
MIDJ - Armando.pdf
2021-midj-area-catalog.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Barový stůl ARMANDO

Barový stůl ARMANDO

MIDJ43 703 CZK
Doprava zdarma
Stůl ARMANDO, 160/200x90/100 cm
Doprava zdarma
Stůl ARMANDO, čtvercový
Doprava zdarma
Barový stůl ARMANDO, čtvercový
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE