Stůl ARMANDO

Cena za kus bez DPH
32 214 CZK
Cena za kus včetně DPH
38 979CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
38 979
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Balutto Associati
Balutto Associati

Společnost založená Adrianem Baluttem , která byla v poslední době obohacena o nové nápadité tváře, mimo jiné i jeho dceru architektku Veronicu Balutto . Studio je tvůrčí laboratoří a...

Minimalistický stůl Armando s obdélníkovou deskou

Designový jídelní stůl Armando s obdélníkovou deskou se čtyřnohou podnoží. Celý stůl je celý vyroben z lakovaného kovu, při čemž je na výběr mezi bílou a černou. Deska je k dispozici ve třech velikostech.

Kolekce ARMANDO

Estetické, elegantní a čisté. Tak by se dala definovat kolekce Armando navržená studiem Balutto Associati pro italskou značku MIDJ. Díky své jednoduché struktuře jsou stoly vhodné do nejrůznějších prostředí. Praktické jsou zcela rovné hrany, díky kterým jdou stoly pohodlně štosovat k sobě a lehce tak vytvořit větší pracovní prostor. Kromě klasického jídelního stolu nabízí kolekce i možnost vysokých nohou a stůl je pak možné doplnit barovými stoličkami.

Klíčovým bodem byla u vzniku kolekce všestrannost. To bylo naplněno a máme tu tak řadu stolů, které jsou ideální jako jídelní, konferenční, pracovní a zároveň se hodí do bister či kaváren.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600/2000/2900
Hloubka (délka) (mm) 900/1000
Celková výška (mm) 760
Hmotnost produktu (kg) 49-98
Objem balení (m3) 0,23-0,38
Záruka (měsíce) 24

Katalog
MIDJ - Armando.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Čtvercový stůl ARMANDO
Doprava zdarma
Stůl ARMANDO, čtvercový
Doprava zdarma
Obdélníkový stůl ARMANDO
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE