Židle OLA kožené čalounění

Cena za kus bez DPH
8 892 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 759CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
21 519
Dostupnost: Do měsíce
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
Kůže TUSCAN HIDE
Pravá kůže HIDE
prosím zvolte
Výrobce:
MIDJ - logo

MIDJ - Není to jen "Vyrobeno v Itálii"    Italská firma MIDJ vyrábí designový nábytek a doplňky, které jsou charakteristické špičkovým designem i vysokou kvalitou, díky čemuž se...

DESIGN:
Paolo Vernier
Paolo Vernier

Paolo Vernier se narodil roku 1946 a již od útlého věku se věnoval navrhování židlí. Učil se, jak transformovat myšlenky do návrhů a implementovat je. Nejmenší nepravidelnost či technická...

Designová kožená židle Ola S1400SC

Stohovatelná židle Ola se čtyřnohým rámem z lakovaného kovu a sedákem potaženým kůží dle výběru. Tato kombinace materiálů působí velice efektně a svým kontrastem okamžitě zaujme.

Židle je stohovatelná po 4 kusech.

Testováno CATAS.

Kolekce OLA

Kolekce Ola vychází z principu, že méně je více. Byly tedy odstraněny všechny nepotřebné prvky, aby zůstal jen čistý design. Kolekce byla navržena samotným prezidentem značky MIDJ Paolem Vernierem. Ten je proslulý tím, že dokáže zkombinovat design s technologií a vytvořit tak skutečně funkční a pohodlný nábytek. Řada spojuje dva kontrastní prvky. Na jedné straně kovové trubice a na druhé ladný sedák ze dřeva, kovu či čalouněný látkou nebo kůží.

Sedák inspirovaly mořské vlny. Podle volby jeho materiálu může židle odkazovat na tři různé styly. Židle s dřevěným sedákem budí jednoznačně skandinávský dojem, kovová židle jde ruku v ruce s industriálním interiérem a čalouněná židle na první pohled vybízí k usazení a vychutnání si chvilky pohody.

Kolekce zahrnuje židle, barové židle, lavici a několik typů stolů. Nepolstrované typy v outdoor úpravě povrchu jsou ideální na venkovní zahrádky kaváren a restaurací. Všechny židle jsou stohovatelné, což z nich dělá vhodné adepty pro konferenční a jednací místnosti.

Šířka (mm) 490
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 820
Výška sedáku (mm) 450
Hmotnost produktu (kg) 14
Počet kusů v balení 2
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.31
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 4
Spotřeba látky / kůže 0,65 x 1,4 m

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE