Designový květináč SKIN L (+ svítící varianta)

Cena za kus bez DPH
8 997 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 886CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 886
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
OV - Direct painting
OS - Oxidized
Výrobce:
MYYOUR

Italská estetika MYYOUR Nápady a inovace pro domov Italská firma MYYOUR se specializuje na výrobu plastového nábytku - židlí, lehátek, stolů, květináčů, osvětlení i plastových...

DESIGN:
en&is
en&is

En&is vznikla ze spolupráce Enrica Bosy , designéra produktů a interiérů, a Isabelly Lovero , designérky produktů a šperků. Oba vystudovali průmyslový design na milánské polytechnice se...

Designový květináč SKIN (+ svítící varianta)

Pro milovníky rostlin


Designový květináč SKIN je pro vás to pravé, pokud milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje či svěží popínavky. Vystavte je v tomto minimalistickém plastovém květináči, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný. Kousek z dílny designérského studia EN&IS je k dispozici v několika barevných provedeních, která se mezi sebou dají hravě kombinovat. Jednotlivé květináče tak využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Chcete vaše prostory ještě více ozvláštnit? Pořiďte si květináč SKIN v osvětlené verzi.


Objevte inovativní značku MYYOUR


Design, estetika i nejnovější technologie. To řadí značku MYYOUR mezi světové odborníky na venkovní nábytek. Elegance i funkčnosti dosahuje zejména díky použití nového materiálu Poleasy, který se vyznačuje odolností, omyvatelností i dlouhodobým uchováním barvy a jasu. Outdoorový i interiérový sedací nábytek, stoly i doplňky v podobě květináčů nebo osvětlení jsou oblíbené po celém světě. Za smysl pro detail, kvalitu i komfort si společnost zasloužila i účast na prestižních výstavách a svou jedinečností tak inspiruje návrháře i zákazníky. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1200
Průměr (mm) 600
Záruka (měsíce) 24
Materiál Plast

Katalog
News21-web.pdf
Aesthetic-2020-MY.pdf
Soften-2020.pdf
3D prvky
MyYour - Skin 3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty