Květináč GEM M + svítící varianty

Cena za kus bez DPH
8 489 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 272CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 272
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
OV - Direct painting
Výrobce:
MYYOUR - logo

MYYOUR - Italská estetika Italská firma MYYOUR se specializuje na výrobu plastového nábytku - židlí, lehátek, stolů, květináčů, osvětlení i plastových doplňků. Inovativní nápady...

Designový květináč GEM M

pro milovníky rostlin

Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v minimalistickém plastovém květináči GEM M, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný. Kousek z dílny designéra Paolo Cappello je k dispozici v několika barevných provedeních, která se mezi sebou dají hravě kombinovat. Tato řada, která obsahuje také menší verzi, obohatí vaše prostory o harmonii a eleganci. Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Chcete vaše prostory ještě více ozvláštnit? Pořiďte si jeho osvětlenou verzi pro interiér i exteriér.


Objevte materiál Poleasy


Design a nejnovější technologie. To řadí značku MYYOUR mezi odborníky na venkovní nábytek. Další plusové body získala značka za vyvinutí nového materiálu - speciálního typu polyethylenu zvaný Poleasy. Ten byl vyvinut po dlouhých letech výzkumu a mezi jeho největší přednosti patří vysoký výkon, trvanlivost, omyvatelnost a výrazná barva a jas.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 1200
Hmotnost produktu (kg) 14,5
Objem balení (m3) 0,32
Počet kusů v balení 1
Venkovní použití Ano
Svítící varianta Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Květináč GEM S + svítící varianty
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE