Květináč PANDORA (+ svítící varianta)

Cena za kus bez DPH
5 278 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 386CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 386
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
OV - Direct painting
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MYYOUR - logo

MYYOUR - Italská estetika Italská firma MYYOUR se specializuje na výrobu plastového nábytku - židlí, lehátek, stolů, květináčů, osvětlení i plastových doplňků. Inovativní nápady...

DESIGN:
BrogliatoTraverso
BrogliatoTraverso

Oba absolvovali I.U.A.V. z Benátek, po několika zkušenostech od umění skla v Muranu po tradiční keramiku v Japonsku, založili v roce 2012 designové studio BrogliatoTraverso. Výzkum „tiché...

Designový květináč PANDORA 

pro milovníky rostlin

Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v minimalistickém plastovém květináči PANDORA, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný. Kousek je k dispozici v několika barevných provedeních a rozměrech, která se mezi sebou dají hravě kombinovat. Jednotlivé květináče tak využijete v jakékoli místnosti, kterou zrovna potřebujete zkrášlit květinami. Chcete vaše prostory ještě více ozvláštnit? Pořiďte si jeho osvětlenou verzi pro interiér nebo exteriér (dokoupit můžete i dálkový ovladač).


Elegantní kolekce PANDORA


Lampy, stylové květináče, stoličky a konferenční stolky. Kolekce PANDORA vybaví celé vaše venkovní prostory. Její struktura je natolik zajímavá, že vás zláká a donutí vás se jí dotknout. Kolekci lze využít takřka všude, od soukromých až po komerční prostory.


Kolekci PANDORA
vytvořilo designérské duo BROGLIATOTRAVERSO, které tvoří talentovaní umělci Alberto Brogliato a Federico Traverso. Ti své studio založili v roce 2014 a od té doby se věnují především výrobě objektů s nadčasovým designem, který se hodí do každého kontextu. Jejich práce získala mnoho mezinárodních ocenění, včetně Red Dot Design Award, German Design Award, iF Design Award a Good Design Awardz.


Objevte materiál Poleasy


Design a nejnovější technologie. To řadí značku MYYOUR mezi odborníky na venkovní nábytek. Další plusové body získala značka za vyvinutí nového materiálu - speciálního typu polyethylenu zvaný Poleasy. Ten byl vyvinut po dlouhých letech výzkumu a mezi jeho největší přednosti patří vysoký výkon, trvanlivost, omyvatelnost a výrazná barva a jas.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 450
Celková výška (mm) 780/980
Hmotnost produktu (kg) 8,5/10
Objem balení (m3) 0,16/0,21
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Plast

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Podobné produkty

Doprava zdarma
Špičkový design
Květináč ADAN 30x41x42cm (+ svítící a samozavlažovací varianta)
Obal na květináč Centro
Špičkový design
Oblíbené
Květináč CACTUS

Květináč CACTUS

PLUST14 157 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Květináč ADAN 49x68x70cm (+ svítící a samozavlažovací varianta)
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Květináč ADAN 70x96x100cm (+ svítící a samozavlažovací varianta)
Obal na květináč Angular

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE