Cena za kus bez DPH
1 238 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 498CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 498
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Tento výrobek je příslušenství, pořídit ho můžete pouze s produktem nebo k již objednanému produktu.
prosím zvolte
Kategorie 1
Kategorie 3
Kategorie 4
Výrobce:
NARDI GARDEN

Zahradní nábytek NARDI GARDEN Kvalitní vybavení pro outdoor NARDI GARDEN je jednou z nejdynamičtějších průmyslových společností v oblasti outdoorového nábytku. Nábytek je vyráběn z...

Stínidlo PARASOLE k lehátku

Relax u bazénu

Ještě větší letní pohodu a ochranu před slunečními paprsky zajistí stínidlo PARASOLE. Tvoří hotrubkový rám z pryskyřice doplněný o syntenickou látku v různých barevných kombinacích. Tento praktický model se hodí k lehátkům ALFA, OMEGA, EDEN, TROPICO. Jednoduše ho připevněte a nenechte se pro chytání bronzu nebo čtení oblíbené knížky ničím rušit. 

NARDI GARDEN: Design, kvalita a příznivá cena

Specialista na život pod širým nebem NARDI GARDEN se stane vaším nejlepším společníkem při trávení času s přáteli, rodinou i kolegy. Odolné židle, křesla, stoly, lehátka a další kousky tato dynamická společnost ze slunné Itálie vyrábí z recyklovatelného polypropylenu či termoplastu s příměsí dalších materiálů. Poradí si s vlhkostí, slunečními paprsky, a ani zub času se na nich jen tak nepodepíše. Firma kromě špičkové kvality dbá také na design, udržitelnost i etiku při výrobě a díky více než třicetileté zkušenosti si poradí s každou soukromou terasou a zahradou, restaurací, barem či jakýmkoli smluvním prostředím, aniž by zruinovala váš rozpočet.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 530
Hloubka (délka) (mm) 690
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.015
Hmotnost produktu (kg) 1,4
Materiál polypropylen, syntetická látka
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Omega.pdf
Nardi_Garden_outdoor_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony