Postel BIRDLAND
Postel BIRDLAND
54 523 CZK

Postel BIRDLAND

Značka:Noctis
Cena za kus bez DPH
45 060 CZK
Cena za kus včetně DPH
54 523CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
54 523
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Vyberte provedení
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
AIDA
Bentley
Mover
Panama
Penelope
Silvia
Smile
Velluto
Alba
Bilia
Brando
Crystal
ERBA
Fluf
FRESCO
GITA
Joint
MARE
Mira
Montana
Nicla
Tecla
Air
Cruise Melange
Galles
Karma Bouclé
Manhattan
Mario
Nord Wool
NUVOLE
Sauvage
Taurus
Tobago
Leather - Kůže
Levante
Kůže
Značka:
Noctis

Designové postele NOCTIS Luxus pro pohodlný spánek Toto je postel Noctis : počínaje prvotním návrhem designu až po doručení k zákazníkovi je společnost Noctis hrdá na to, že...

Popis

Pohodlná postel BIRDLAND

Pro dokonalý spánek

Moderní a vysoce variabilní postel BIRDLAND je ideální volbou pro každého, kdo hledá kromě pohodlí i originální design. Výsledný vzhled i funkčnost si přizpůsobí každý uživatel svým potřebám. Čelo postele se skládá z šesti odnímatelných polštářů, které lze zvolit v jednobarevném provedení nebo v jedné z barevných kominací z edice Inspiration. K dispozici je široká škála barev i materiálů čalounění a dřevěné nožky jsou dostupné v několika provedeních. Postel má snímatelný potah a matrace není v ceně.

Italské postele jsou vyráběny pro středomořský styl stlaní, proto vám při použití standardní matrace vznikne mezera asi 1,5 centimetru na krajích postele. Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou vybrat správnou velikost matrace.

Jak si zařídit ložnici?


Pokud se dobře nevyspíte, je velmi pravděpodobné, že budete přes den rozlámaní a nepříliš produktivní. Aby se vám to nestalo, připravili jsme pro vás krátké video. V něm vám poradíme, jak správně zařídit ložnici, ve které se vám bude spát jako na obláčku. Zaměříme se nejen na výběr postele a matrace, ale také na volbu zatemnění, osvětlení, vhodných barev a drobného nábytku.

Velikosti postelí (pro velikosti matrací)