Postel LEONTE

Cena za kus bez DPH
54 265 CZK
Cena za kus včetně DPH
65 661CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
65 661
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Mover
Silvia
Velluto
Bilia
Fluff
Joint
Mira
Montana
Air
Mario
Sauvage
Taurus
Leather - Kůže
Levante
Kůže
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
Noctis

Designové postele NOCTIS Luxus pro pohodlný spánek Toto je postel Noctis : počínaje prvotním návrhem designu až po doručení k zákazníkovi je společnost Noctis hrdá na to, že...

Pohodlná postel LEONTE

Pro dokonalý odpočinek

Jemný vzhled postele LEONTE vyváženě kombinuje retro a postmoderní prvky. Nabízí nekonečně možnosti kombinací materiálů, barev a příslušenství. Čalounění lze vybírat z široké nabídky látek i kůží. Zahnuté čelo postele je strukturované, ale na dotaz je možné objednat hladké. V případě koženého provedení jsou na čele postele vertikální švy. Nožky jsou k dispozici v několika provedeních. Tento model je možné obohatit o zásuvky s několika variantami doplňků (nabíječka, organizéry), úchytky, noční stolky nebo třeba osvětlení. Ve vaší ložnici si pak budete moci užívat odpočinek přesně podle vašich představ. 

Italské postele jsou vyráběny pro středomořský styl stlaní, proto vám při použití standardní matrace vznikne mezera asi 1,5 centimetru na krajích postele. Kontaktujte naše specialisty, kteří vám pomohou vybrat správnou velikost matrace.

Jak si zařídit ložnici?


Pokud se dobře nevyspíte, je velmi pravděpodobné, že budete přes den rozlámaní a nepříliš produktivní. Aby se vám to nestalo, připravili jsme pro vás krátké video. V něm vám poradíme, jak správně zařídit ložnici, ve které se vám bude spát jako na obláčku. Zaměříme se nejen na výběr postele a matrace, ale také na volbu zatemnění, osvětlení, vhodných barev a drobného nábytku.

Velikosti postelí (pro velikosti matrací)


Postele jsou k dispozici ve velikostech 187 x 2300 cm (140 x 200 cm),  207 x 2300 cm (160 x 200 cm) a 227 x 230 cm (180 x 200 cm). Na dotaz jsou možné tyto velikosti matrace: 90 x 190 cm, 90 x 200 cm 120 x 190 cm, 120 x 200 cm, 140 x 190 cm, 150 x 190 cm, 150 x 200 cm, 153 x 203 cm, 160 x 190 cm, 193 x 203 cm

 

Rošty, matrace a čalounění


K posteli je dodáván rošt (= kovový rám a dřevěné lamely).

Nožičky postele


Polypropylenové (výška 110 mm)
Kovové (výška 110 mm, 140 mm) - na dotaz


Při změně nožiček se změní i celková výška postele. Kovové nožičky je možné objednat i v Pantone barvách.

Sladké sny s Noctis

Maximální pohodlí a neokoukaný design, to přinese společnost Noctis do vaší ložnice. Patentované postele vznikají v italském regionu Marche, který je proslulý tradičním řemeslem. Noctis vnáší do výroby inovativní technologie, celou paletu tvarů i barev a také vsou vášeň pro estetiku a detail. Tak vybavte své komnaty postelí, která poskytne kvalitní odpočinek a navíc bude vypadat stylově.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1870 / 2070 / 2270
Hloubka (délka) (mm) 2300
Celková výška (mm) 1160
Záruka (měsíce) 24
Snímatelný potah Ano

Katalog
LEONTE_SCHEDE_TECNICHE_.pdf
katalog_NOCTIS_THE_PROJECT_2020.pdf
katalog_Noctis_2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony