Hodiny AIRE

Cena za kus bez DPH
13 260 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 045CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 045
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové hodiny Aire 

Moderní liniové hodiny 

Krédem španělského designéra José María Reina, který má na kontě i hodiny Aire je ,,proměnit návytek každodenního použití v kultovní design". Hodiny Aire G jsou toho svým jedinečným designem a inovativním charakterem důkazem. Hodiny mají v průměru 50 cm. Čepel ukazatele je držena na místě pouze ocelovou vzpěrou a po položení na povrch vypadají, jako by se vznášely. Designové hodiny jsou samozřejmě vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Základna hodin je stjeně jako ručičky z tmavého jasanového dřeva. Tenký rám pak z černého sklolaminátu. Hodiny pohání mechanismus UTS GERMAN, který je uložen v pouzdře z mořeného jasanového dřeva. 

Jak smontovat hodiny Aire

Když máte v ruce vysoce kvalitní designový kousek, je třeba dbát na správnou manipulaci. Jednoduchý videonávod vám napoví, jak hodiny Nomon Aire správně smontovat.  

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 550
Hmotnost produktu (kg) 1,8
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál jasan, sklolaminát
Průměr (mm) 500

Katalog
FT_AIRE.pdf
CATALOGUE_NOMON_HOME_2020.pdf
CATALOGUE_NOMON_CLOCKS_2020.pdf
3D prvky
AIRE_IGS_STEP.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny AIRE G

Hodiny AIRE G

NOMON16 045 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE