Hodiny BARI S SAHARA NOIR ⌀ 24 cm

Cena za kus bez DPH
10 921 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 214CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 214
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

Designové hodiny NOMON Kreativní technologie do interiéru  Nomon je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se...

Designové hodiny Bari

Mramorové závěsné hodiny

Značka Nomon mění pohled na klasické hodiny. Své kousky, které jsou známé maximální přesností obohacuje o nové materiály, avantgardní formy. Luxusní hodiny Bari představují dokonalý kontrast mezi silou a lehkostí, jsou inovativní, sofistikované a elegantní. Tělo hodin je rozděleno na dvě části, které jsou vyráběny samostatně: dřevěná základna kombinovaná s mramorovou přední deskou. Dřevěná základna odděluje mramor od zdi, což vytváří vizuální hru, kdy hodiny vypadají, jako když levitují. 

Tělo hodin je vytvořeno z prémiového mramoru Sahara Noir a mořeného ořechového dřeva. Ručičky jsou též ořechového dřeva a leštěné mosazi. Hodiny pohání kvalitní mechanismus UTS German. Hodiny jsou k mání ve dvou různých verzích a velikostech

Jak správně pověsit hodiny 

Když máte v ruce vysoce kvalitní designový kousek, je třeba dbát na správnou manipulaci. Jednoduchý videonávod vám napoví, jak hodiny Nomon Bari správně smontovat a pověsit na zeď.  

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Hloubka (délka) (mm) 90
Průměr (mm) 240
Záruka (měsíce) 24
Materiál mramor, ořechové dřevo

Katalog
FT_BARI.pdf
3D prvky
BARI_CLOCK.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny BARI M EMPERADOR ⌀ 32 cm
Doprava zdarma
Hodiny BARI S EMPERADOR ⌀ 24 cm
Doprava zdarma
Hodiny BARI M SAHARA NOIR ⌀ 32 cm
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE