Hodiny BRISA ⌀ 52 cm

Cena za kus bez DPH
11 701 CZK
Cena za kus včetně DPH
14 158CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
14 158
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
NOMON

Designové hodiny NOMON Kreativní technologie do interiéru  Nomon je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se...

Designové hodiny BRISA ⌀ 52 cm

Praktická dekorace na vaši zeď

Hodiny už dávno nejsou pouze praktickým kouskem, ale nesou také designovou funkci. BRISA jsou originální nástěnné hodiny, které v sobě snoubí přírodní materiály a netradiční tvary. Základ tvoří úzké pláty kvalitního dřeva v mnoha provedeních, které jsou elegantně zahnuty a vytváří tak jedinečný prvek připomínající květinu. Celkový vzhled dotváří minimalistické ručičky a ukazatele hodin. Průměr celého produktu je 52 cm. BRISA na žádné zdi jen tak nepřehlédnete a můžete si tedy být jisti, že s nimi už nepřijdete pozdě. 

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Průměr (mm) 520
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 0,65
Hmotnost balení (kg) 1
Materiál kov, laminát

Katalog
FT_BRISA.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny BRISA XL ⌀ 75 cmHodiny BRISA XL ⌀ 75 cm