Hodiny DELMORI G

Cena za kus bez DPH
32 240 CZK
Cena za kus včetně DPH
39 010CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
39 010
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové nástěnné hodiny DELMORI G

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá kombinace dvou tenkých obruče a dřevěných ručiček tvoří příjemný a elegantní doplňek, který perfektně vynikne na světlé zdi. Moderní nástěnné hodiny DELMORI o průměru 130 cm od španělské značky NOMON jsou totiž k dispozici v provedení z černého sklolaminátu. Mechanismus je ukrytý v boxu z leštěné mosazi, a to vše doplňuje pár tenkých ručiček z přírodního ořechového dřeva. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. 

Minimalistická řada DELMORI je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn, nábytku a doplňků. Hodiny můžete umístit do jakéhokoli prostředí, ať už v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo v kanceláři. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 1400
Hmotnost produktu (kg) 9
Objem balení (m3) 0,03
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 1300

Katalog
FT_DELMORI.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Hodiny DELMORI Ø 130 cm

Hodiny DELMORI Ø 130 cm

NOMON34 291 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE