Hodiny DOBLE O NG Ø 70 cm

Cena za kus bez DPH
24 778 CZK
Cena za kus včetně DPH
29 981CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
29 981
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové nástěnné hodiny DOBLE

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá rovnováha mezi kreativitou a technologií a vysoce kvalitní avantgardní model, i tak lze charakterizovat model DOBLE. Moderní nástěnné hodiny o průměru 70 cm od španělské značky NOMON tvoří dvojitá obruč v provedení z dřeva v odstínu calabo. Mechanismus je ukrytý v boxu z leštěné mosazi, a to vše doplňuje pár tenkých ručiček z leštěné mosazi a dřeva calabo. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. Mechanismus hodin je tichý a montáž velmi nenáročná. Leštěná ocelová konstrukce se perfektně hodí například do kanceláře, domácí pracovky, ale také do obývacího pokoje nebo předsíně.

Pestrá kolekce DOBLE

Řada DOBLE, kterou pro značku NOMON navrhl designér José María Reina, je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny tvoří obruče nebo jen časové body, obě varianty ale mají jedno společné - minimalistický design. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 800
Hmotnost produktu (kg) 22
Objem balení (m3) 0,08
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 700

Katalog
FT-DOBLE-O.pdf
3D prvky
doble_o.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny DOBLE-O dřevěné (wenge) Ø 70 cm
Doprava zdarma
Hodiny DOBLE-O ocelové Ø 70 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE