Hodiny MINI BILBAO G

Cena za kus bez DPH
14 820 CZK
Cena za kus včetně DPH
17 932CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
17 932
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové nástěnné hodiny MINI BILBAO

Praktická dekorace na vaši zeď

Dokonalá kombinace tenké obruče a dřevěných ručiček tvoří příjemný a elegantní doplňek, který perfektně vynikne na světlé zdi. Moderní nástěnné hodiny BILBAO o průměru 77 cm od španělské značky NOMON jsou totiž k dispozici v provedení z černého sklolaminátu. Mechanismus je ukrytý v boxu z leštěné mosazi, a to vše doplňuje pár tenkých ručiček z přírodního ořechového dřeva. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. 

Minimalistická řada BILBAO je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny můžete umístit do jakéhokoli prostředí, ať už v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo v kanceláři. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 920
Hmotnost produktu (kg) 1,35
Objem balení (m3) 0,02
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 770

Katalog
FT_MINI-BILBAO.pdf
3D prvky
mini_bilbao.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny BILBAO L Ø 105 cm
Doprava zdarma
Hodiny MINI BILBAO Ø 77 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Hodiny BILBAO N Ø 105 cm
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE