Hodiny MINI LOOK

Cena za kus bez DPH
15 080 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 247CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 247
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

Jose Maria Reina , narozený ve španělské Seville, je všestranný designér a ve svém oboru samouk. Patří ke generaci, která propagovala Barcelonu jako referenční město v oblasti průmyslového...

Designové hodiny Mini Look

Avantgardní hodiny ve tvaru oka

Podle designéra José Maria Reina jsou tyto hodiny jsou okem, které ze zdi všechno vidí. Pro mnoho lidí mají velkou symboliku. Někteří je mají na zdi k ochraně před špatnými energiemi, někteří k naopak ​​přitahování pozitivity do jejich životů a někteří proto, aby méně prokrastinovali. Ať už věříte v symboliku oka, či nikoliv, hodiny Look stále zůstávají vysoce designovým kouskem. Zornice hodin je vyrobena z leštěné mosazi, ručičky z ořechového dřeva a obruč z černého laminátu. Hodiny jsou poháněny kvalitním mechanismem UTS German.

Jak správně smontovat hodiny?

Máte-li v ruce vysoce kvalitní designový kousek, je třeba dbát na správnou manipulaci. Jednoduchý videonávod vám napoví, jak hodiny Nomon Mini Look správně sestavit a pověsit na zeď.

  

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1040
Hloubka (délka) (mm) 120
Celková výška (mm) 330
Hmotnost produktu (kg) 1,4
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
FT-MINI-LOOK.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Hodiny LOOK

Hodiny LOOK

NOMON21 393 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE