Hodiny PICO

Cena za kus bez DPH
2 211 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 675CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
10 701
Dostupnost: Do 8 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
NOMON

Designové hodiny NOMON Kreativní technologie do interiéru  Nomon je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se...

Designové hodiny PICO ⌀ 40 cm

Praktická dekorace na vaši zeď

Hodiny už dávno nejsou pouze praktickým kouskem, ale nesou také designovou funkci. PICO jsou originální nástěnné hodiny, které v sobě snoubí minimalismus a netradiční tvary, připomínající planety a jejich oběžné dráhy. Moderní kombinace bílého či černého laminátového středu s dřevěnými ručičkami se bude vyjímat ve kterémkoli interiéru. Špička minutové ručičky obíhá kružnici s průměrem 40 cm. Tyto hodiny na žádné zdi jen tak nepřehlédnete a můžete si tedy být jisti, že s nimi už nepřijdete pozdě. 

Objevte svět elegantních hodin Nomon 

NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Španělský výrobce navrhuje vizuálně úžasné kusy, které jsou daleko víc než jen hodinami nebo doplňkem. Třemi hlavními charakteristikami hodin od NOMON jsou kreativita, design a technologie. Hodiny se hodí téměř do jakéhokoliv moderního prostředí, bez ohledu na kontext - výborně se budou vyjímat jak doma, tak v kancelářích nebo hotelích. Avantgardní design, originalitu a kvalitu ručně vyráběných hodin značky NOMON si zamilujete.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Průměr (mm) 400
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 0,25
Materiál Dřevo, kov, laminát

Katalog
FT_PICO.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony