Hodiny PUNTOS SUSPENSIVOS Ø 50 cm

Cena za kus bez DPH
6 422 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 771CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
15 541
Dostupnost: Do 8 týdnů
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
leštěná ocel
lakovaná ocel
Výrobce:
NOMON - logo

NOMOM - Špičkový výrobce designových hodin NOMON je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti interiérových hodin. Ze sídla v hlavním španělském městě Barcelona se mu podařilo...

DESIGN:
José María Reina
José María Reina

José María Reina is a versatile and self-taught designer. He belongs to the generation that promoted Barcelona as city of reference in the industrial design field. His multidisciplinary work in...

Designové nástěnné hodiny PUNTOS SUSPENSIVOS 

Nadčasová dekorace na vaši zeď

Dokonalá rovnováha mezi kreativitou a technologií a vysoce kvalitní avantgardní model, i tak lze charakterizovat model PUNTOS. Moderní nástěnné hodiny PUNTOS o průměru 50 cm od španělské značky NOMON jsou k dispozici v provedení z chromované oceli. Ciferník tvoří 4 nebo 12 časových bodů dle vašeho výběru. Minimalistickou konstrukci doplňuje pár tenkých ručiček z leštěné nebo lakované oceli v černé, bílé nebo červené barvě. Hodiny jsou vybaveny mechanimem UTS GERMAN. Mechanismus hodin je tichý a montáž velmi nenáročná. Model PUNTOS se perfektně hodí například do kanceláře, domácí pracovky, ale také do obývacího pokoje nebo předsíně.

Pestrá kolekce PUNTOS

Řada PUNTOS, kterou pro značku NOMON navrhl designér José María Reina, je jako stvořená pro prostory v moderním stylu - snadno lze dosáhnout vynikajících kontrastů s barvami stěn a nábytku a doplňků. Hodiny tvoří obruče nebo jen časové body, obě varianty ale mají jedno společné - minimalistický design. Naši architekti a designéři vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Neváhejte nás kontaktovat nebo se stavte osobně v našem showroomu v Praze-Karlíně. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 500
Hmotnost produktu (kg) 2
Objem balení (m3) 0,01
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 500

Katalog
PTS_SUSPENSIVOS.pdf
3D prvky
puntos_suspensivos.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE