NOTI

NOTI - Kvalitní designový čalouněný nábytek

Polská společnost NOTI vznikla díky vášni pro moderní design jejího zakladatele v roce 2005. Od té doby přináší celému světu pohodlný čalouněný nábytek jako jsou sedačky, křesla, židle, čalouněné poufy, ale také stoly. Od samého začátku se společnost NOTI drží motta: „V první řadě design“. Právě proto můžeme na jejích výrobcích obdivovat, jak si firma dokáže při výrobě pohlídat i sebemenší detaily, aby byl nábytek uživatelsky co nejpřívětivější. Už během výroby je kladen důraz na nejvyšší kvalitu, proto NOTI spolupracuje s nejlepšími polskými designéry, mezi které patří Piotr Kuchciński, Tomasz Rygalik, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Jerzy Langier, Jerzy Porębski atd.NOTI vyrábí nábytek, který je charakteristický svou jednoduchostí, elegantní formou, fukčností, komfortem a trvanlivostí. Velkou předností společnosti NOTI je výběr mezi obrovským množstvím látek, z kterých si zákazník dokáže vybrat "tu svou". Trendy designu se neustále mění, proto úspěšná polská firma pokračuje ve výzkumu nových nápadů a technologií. Mimo jiné spolupracuje i s univerzitou v Poznani, kde pořádá workshopy a nabírá nové talenty z řad mladých designérů. Všechny tyto kvality posouvají firmu NOTI do popředí evropských designových společností.

Společnost NOTI je na trhu již více než 14 let. Nábytek se vyrábí v Polsku v továrně v Tarnowo Podgórne poblíž Poznaně. Hlavní kategorie, na které se firma soustředí, jsou: pohovky, křesla, taburety, židle a stoly vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Modely jsou určeny pro obytné, kancelářské a veřejné prostory. Jedná se o funkčně diverzifikované, často modulární a systémové produkty, které lze popsat jako moderní a elegantní.

Široká škála vysoce kvalitních tkanin (včetně Kvadrat, Svensson, Gabriel, Camira) a flexibilita v nabídce forem a velikostí, modularita a systematičnost umožňují investorům, interiérovým architektům a jednotlivým zákazníkům navrhnout prostor šitý na míru jejich potřebám a vkusu. 


Kolekce navrhují individualisté, uznávaní a talentovaní polští designéři, jako jsou: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langierska a Grzegorz Niwiński, Maja Ganszyniec, Łukasz Stawarski a Bartłomiej Pawlak. Jsou autory mnoha slavných projektů, nositeli cen, kurátory výstav a lektory na polských a mezinárodních univerzitách. Všichni designéři úzce spolupracují s NOTI, jsou plně zapojeni do procesu vytváření a uvádění produktu na trh za účelem vytvoření originálního kusu nábytku vyrobeného podle koncepce a plánu.

  • Piotr Kuchciński autorem mnoha kolekce Noti: Alter, Bloc, Clapp, King, Linar Plus, Manta, Mishell, Mula, Muse, Rosco, Sosa, Tritos, x40, Rotor, Belem.
  • Výrobky Piotra Kuchcińského získaly řadu prestižních ocenění, včetně ceny Red Dot Design Award dvakrát: v roce 2013 za stůl H2 pro značku BALMA a v roce 2014 za pohovku Clapp pro značku NOTI.
  • V roce 2012 mu byla udělena zvláštní cena prezidenta IWP pro nejlepšího polského designéra roku. V roce 2016 získal titul CREATOR z kapitoly soutěže časopisu DesignAlive.

Noti spolupracuje také s Univerzitou umění v Poznani v rámci PE-P (vzdělávací a designový program a spolupráce s průmyslem). Studenti designu mají každý rok příležitost představit své projekty, zúčastnit se prototypů a výrobních procesů a do výroby se zavádí nejlepší nábytek. Zvou všechny nadšence designu, milovníky polského řemesla a tvůrce vesmíru, aby hovořili o funkčních a inteligentně navržených kolekcích. Otevřeni dialogu a partnerství jsme přesvědčeni o budoucnosti moudrých iniciativ a otázek.

TECHNOLOGIE

Pro výrobu nábytku se v NOTI používají pokročilé technologie, které nám umožňují vytvářet ambiciózní a jedinečné produkty na vysoké úrovni kvality. Mnoho dokončovacích prvků se vyrábí ručně, což souvisí s důrazem na detail, což je pro nás nesmírně důležité. Prototypování produktů je nedílnou součástí našeho procesu návrhu. Umožňuje vám vyvinout projekt, vylepšit, otestovat a vylepšit podrobnosti.


 

OCENĚNÍ

Značka NOTI získala řadu prestižních cen, mezi nimi například:

Must have 2020 - kolekce MENO

iF DESIGN AWARD 2020 - kolekce LOPP

must have 2019 - kolekce LOPP

TOP DESIGN award 2019 - SONA kolekce

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN 2016 - kolekce TULLI

MUST HAVE 2015 - kolekce křesel NORDIC

CERTIFIKÁTY

Ochrana přírodního prostředí je pro NOTI velkým zájmem, je zvláště důležitá v době globálních klimatických změn. Noti používá dřevo a materiály na bázi dřeva pouze z ověřených zdrojů. Důležitým milníkem proto bylo získání certifikátu FSC, kterým jsou vybrané kolekce certifikovány. Forest Stewardship Council (FSC) je mezinárodní organizace, která podporuje odpovědné lesní hospodářství po celém světě. Certifikát FSC dokazuje, že suroviny na bázi dřeva používané při výrobě nábytku pocházejí z udržitelné lesní výroby pod odborným dohledem. FSC chrání lesní ekosystém a pomáhá v boji proti změně klimatu. Důvěryhodnost je založena na kontinuitě řetězce péče o produkt. Aby byl konečný produkt prodáván jako certifikovaný, je nutné v každé fázi získávání a zpracování surovin dodržovat pravidla a normy FSC. Teprve potom je možné označit finální produkt štítkem FSC. Používání štítku je přísně kontrolováno a společnost prochází každoročním auditem.

Reference

V kancelářském prostředí a coworkingových centrech jsou produkty NOTI jako doma. Mnohdy je můžeme najít ve veselých barvách, které nádherně rozzáří celý interiér. Nedávná realizace proběhla například v moderních moskevských kancelářích Oko Tower, druhé nejvyšší budově Moskvy. Školicí část s konferenční místností, která je zároveň oblastí pro odpočinek byla vybavena nábytkem značky Noti z kolekcí Sona, Muse, Soundroom, Mishell, x40 a Linar Plus. Universal Investment offices v Krakově vsadilo na sofistikované kombinace jemných barev a expresivních textur, z čehož vznikly velice stylové interiéry. Vizuálně silné prvky na kobercích, kovové stoly a lampy jsou zjemněny pohovkami Sosa. Do třetice se podíváme do moderní vratislavské kliny Medicus, kde nade vše vynikají pohodlná křesla Mishell

 

Zobrazit více
NOTI EN catalogue 2021.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Barva
Provedení kovu
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ podnože (židle)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Provedení kovu:
Barva:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ podnože (židle):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Oblíbené
Křeslo MANTA MA/1Z/D

Křeslo MANTA MA/1Z/D

NOTI27 559 CZK
Novinka
Křeslo NOME

Křeslo NOME

NOTI20 795 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Sedačka LCD 180

Sedačka LCD 180

NOTI38 539 CZK
Doprava zdarma
Křeslo TEDDY BEAR TB/B
Doprava zdarma
Oblíbené
Pracovní stůl Lopp

Pracovní stůl Lopp

NOTI33 379 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Židle EKE

Židle EKE

NOTI9 973 CZK
Špičkový design
Oblíbené
Křeslo MISHELL XL K

Křeslo MISHELL XL K

NOTI17 995 CZK
Doprava zdarma
Telefonní budka Soundroom SR/PB s akustickou stěnou
Doprava zdarma
Sedačka TEDDY BEAR TB/L
Doprava zdarma
Sedačka MULA 128

Sedačka MULA 128

NOTI24 004 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Křeslo Mula s dřevěnou podnoží
Doprava zdarma
Vysoké křeslo GAP

Vysoké křeslo GAP

NOTI24 035 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Trojmístná sedačka LUA
Špičkový design
Oblíbené
Křeslo COMFEE

Křeslo COMFEE

NOTI13 433 CZK
Doprava zdarma
Křeslo Manta MA/1Z/KL

Křeslo Manta MA/1Z/KL

NOTI25 734 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Sedačka CLAPP

Sedačka CLAPP

NOTI32 593 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Barová židle Rotor dřevěná
Oblíbené
Křeslo MISHELL P

Křeslo MISHELL P

NOTI12 049 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Křeslo CLAPP

Křeslo CLAPP

NOTI24 853 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Sedačka TRITOS 140

Sedačka TRITOS 140

NOTI28 880 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE