NOTI

NOTI - Kvalitní designový čalouněný nábytek

Polská společnost NOTI vznikla díky vášni pro moderní design jejího zakladatele v roce 2005. Od té doby přináší celému světu pohodlný čalouněný nábytek jako jsou sedačky, křesla, židle, čalouněné poufy, ale také stoly. Od samého začátku se společnost NOTI drží motta: „V první řadě design“. Právě proto můžeme na jejích výrobcích obdivovat, jak si firma dokáže při výrobě pohlídat i sebemenší detaily, aby byl nábytek uživatelsky co nejpřívětivější. Už během výroby je kladen důraz na nejvyšší kvalitu, proto NOTI spolupracuje s nejlepšími polskými designéry, mezi které patří Piotr Kuchciński, Tomasz Rygalik, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Jerzy Langier, Jerzy Porębski a další. Více informací o této značce najdete v našem článku.NOTI vyrábí nábytek, který je charakteristický svou jednoduchostí, elegantní formou, fukčností, komfortem a trvanlivostí. Velkou předností společnosti NOTI je výběr z obrovského množství látek, z kterých si zákazník dokáže vybrat "tu svou". Trendy designu se neustále mění, proto úspěšná polská firma pokračuje ve výzkumu nových nápadů a technologií. Mimo jiné spolupracuje i s univerzitou v Poznani, kde pořádá workshopy a nabírá nové talenty z řad mladých designérů. Všechny tyto kvality posouvají firmu NOTI do popředí evropských designových společností.

Společnost NOTI je na trhu již více než 14 let. Nábytek se vyrábí v Polsku v továrně v Tarnowo Podgórne poblíž Poznaně. Hlavní kategorie, na které se firma soustředí, jsou: pohovky, křesla, taburety, židle a stoly vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Modely jsou určeny pro obytné, kancelářské a veřejné prostory. Jedná se o funkčně diverzifikované, často modulární a systémové produkty, které lze popsat jako moderní a elegantní.

Široká škála vysoce kvalitních tkanin (včetně Kvadrat, Svensson, Gabriel, Camira) a flexibilita v nabídce forem a velikostí, modularita a systematičnost umožňují investorům, interiérovým architektům a jednotlivým zákazníkům navrhnout prostor šitý na míru jejich potřebám a vkusu. 


Kolekce navrhují individualisté, uznávaní a talentovaní polští designéři, jako jsou: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langierska a Grzegorz Niwiński, Maja Ganszyniec, Łukasz Stawarski a Bartłomiej Pawlak. Jsou autory mnoha slavných projektů, nositeli cen, kurátory výstav a lektory na polských a mezinárodních univerzitách. Všichni designéři úzce spolupracují s NOTI, jsou plně zapojeni do procesu vytváření a uvádění produktu na trh za účelem vytvoření originálního kusu nábytku vyrobeného podle koncepce a plánu.

  • Piotr Kuchciński je autorem mnoha kolekce Noti: Alter, Bloc, Clapp, King, Linar Plus, Manta, Mishell, Mula, Muse, Rosco, Sosa, Tritos, x40, Rotor, Belem.
  • Výrobky Piotra Kuchcińského získaly řadu prestižních ocenění, včetně ceny Red Dot Design Award dvakrát: v roce 2013 za stůl H2 pro značku BALMA a v roce 2014 za pohovku Clapp pro značku NOTI.
  • V roce 2012 mu byla udělena zvláštní cena prezidenta IWP pro nejlepšího polského designéra roku. V roce 2016 získal titul CREATOR z kapitoly soutěže časopisu DesignAlive.

Noti spolupracuje také s Univerzitou umění v Poznani v rámci PE-P (vzdělávací a designový program a spolupráce s průmyslem). Studenti designu mají každý rok příležitost představit své projekty, zúčastnit se prototypů a výrobních procesů.

TECHNOLOGIE

Pro výrobu nábytku se v NOTI používají pokročilé technologie, které umožňují vytvářet ambiciózní a jedinečné produkty na vysoké úrovni kvality. Mnoho dokončovacích prvků se vyrábí ručně, což souvisí s důrazem na detail, což je pro firmu nesmírně důležité. Prototypování produktů je nedílnou součástí jejich procesu návrhu: umožňuje projekt vyvinout, otestovat a vylepšit.


 

OCENĚNÍ

Značka NOTI získala řadu prestižních cen, mezi nimi například:

Must have 2020 - kolekce MENO

iF DESIGN AWARD 2020 - kolekce LOPP

must have 2019 - kolekce LOPP

TOP DESIGN award 2019 - SONA kolekce

TOP DESIGN award 2018

TOP DESIGN 2016 - kolekce TULLI

MUST HAVE 2015 - kolekce křesel NORDIC

CERTIFIKÁTY

Ochrana životního prostředí je pro značku Noti na prvním místě. Tato značka používá dřevo a materiály na bázi dřeva pouze z ověřených zdrojů. Důležitým milníkem proto bylo získání certifikátu FSC, kterým jsou vybrané kolekce certifikovány. Forest Stewardship Council (FSC) je mezinárodní organizace, která podporuje odpovědné lesní hospodářství po celém světě. Certifikát FSC dokazuje, že suroviny na bázi dřeva používané při výrobě nábytku pocházejí z udržitelné lesní výroby pod odborným dohledem. FSC chrání lesní ekosystém a pomáhá v boji proti změně klimatu. Důvěryhodnost je založena na kontinuitě řetězce péče o produkt. Aby byl konečný produkt prodáván jako certifikovaný, je nutné v každé fázi získávání a zpracování surovin dodržovat pravidla a normy FSC. Teprve potom je možné označit finální produkt štítkem FSC. Používání štítku je přísně kontrolováno a společnost prochází každoročním auditem.

Reference

V kancelářském prostředí a coworkingových centrech jsou produkty NOTI jako doma. Mnohdy je můžeme najít ve veselých barvách, které nádherně rozzáří celý interiér. Nedávná realizace proběhla například v moderních moskevských kancelářích Oko Tower, druhé nejvyšší budově Moskvy. Školicí část s konferenční místností, která je zároveň oblastí pro odpočinek byla vybavena nábytkem značky Noti z kolekcí Sona, Muse, Soundroom, Mishell, x40 a Linar Plus. Universal Investment offices v Krakově vsadilo na sofistikované kombinace jemných barev a expresivních textur, z čehož vznikly velice stylové interiéry. Vizuálně silné prvky na kobercích, kovové stoly a lampy jsou zjemněny pohovkami Sosa. Do třetice se podíváme do moderní vratislavské kliny Medicus, kde nade vše vynikají pohodlná křesla Mishell

Zobrazit více
NOTI EN catalogue 2021.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Průměr (stoly)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Výška (barové židle)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Průměr (stoly):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Výška (barové židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Novinka
Křeslo MISHELL SOFT D

Křeslo MISHELL SOFT D

NOTI20 795 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Židle ALGO čalouněná
Doprava zdarma
Stolek MISHELL SM/D

Stolek MISHELL SM/D

NOTI12 175 CZK
Doprava zdarma
Křeslo MISHELL SOFT XL TL
Doprava zdarma
Novinka
Židle EKE

Židle EKE

NOTI9 973 CZK
Novinka
Křeslo NOME

Křeslo NOME

NOTI21 707 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Rozkládací sedačka LCD 220
Doprava zdarma
Konferenční stůl SOSA 103x103x28
Doprava zdarma
Vysoké křeslo GAP

Vysoké křeslo GAP

NOTI25 955 CZK
Doprava zdarma
Konferenční stůl SOSA 103x45x28
Doprava zdarma
Konferenční stůl SOSA 85x85x40
Doprava zdarma
Křeslo MISHELL D

Křeslo MISHELL D

NOTI17 272 CZK
Doprava zdarma
Konferenční stolek SOSA 145x65x40
Doprava zdarma
Sedačka TRITOS 180

Sedačka TRITOS 180

NOTI34 386 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE