Toaletní stolek Lopp

Cena za kus bez DPH
46 932 CZK
Cena za kus včetně DPH
56 788CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
56 788
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
NOTI - logo

Čalouněný nábytek NOTI Pohodlný design Polská společnost NOTI vznikla díky vášni pro moderní design jejího zakladatele v roce 2005. Od té doby přináší celému světu pohodlný...

DESIGN:
Bartłomiej Pawlak and Łukasz Stawarski
Bartłomiej Pawlak and Łukasz Stawarski

Designérské duo Bartłomiej Pawlak a Łukasz Stawarski vystudovalo University of the Arts v Poznani se zaměřením na Industrial design. Od roku 2014 spolu založili své vlastní studio s názvem...

Dřevěný toaletní stolek Lopp

ztělesnění nadčasového minimalismu

Hledáte stůl, který svou dokonalou jednoduchostí zútulní váš zkrášlovací koutek? Pak si rozhodně prohlížíte správného kandidáta - toaletní stůl Lopp od polské značky Noti ze stejnojmenné řady, kterou navrhl Pawlak&Stawarski můžete vybírat ze dvou rozměrů horní desky. Tento model je vybaven praktickou zásuvkou a přihrádkami přímo na stolové desce, ať máte kosmetiku hned po ruce. Není divu, že kolekce LOPP je držitelem ceny IF Design Award v kategorii Produkt a získala cenu must have 2019 na Lodžském festivalu designu.

Bytelnost skrytá za drobnou konstrukcí

Lopp od polské značky Noti je kolekcí tří jedinečně stylizovaných a vizuálně konzistentních produktů. Najdete v ní pracovní stůl, pracovní stůl s přípojným místem a toaletní stolek. Mezi charakteristické prvky kolekce patří klasické linie, minimum konstrukčních prvků a vynikající kvalita. Součástí stolů jsou také pratické doplňky. Pracovní stůl má další přihrádky pro kancelářské příslušenství a skryté přípojné místo s USB porty a elektrickým napájením. Toaletní stolek je dodáván s nastavitelným zrcátkem, zásuvkou a úložnými přihrádkami na desce stolu.

Návrhář úspěšně spojil nadčasovou minimalistickou formu s funkčností a moderním přístupem k designu. Základní myšlenkou pro vznik bylo, že produkt by měl být vhodný pro danou činnost, měl by vykazovat jednoduchý, ale propracovaný design a měl by být snadno sestavitelný a rozložitelný na jednotlivé prvky. Nábytek LOPP má kovové jádro, ke kterému jsou připevněny základní prvky. To umožňuje dodávat nábytek zákazníkovi po částech a v případě potřeby usnadňuje budoucí renovaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1000/1400
Hloubka (délka) (mm) 640
Celková výška (mm) 760
Objem balení (m3) 0,73
Hmotnost produktu (kg) 37,5
Materiál Dub

Katalog
lopppdfeng.pdf
NOTI EN catalogue 2021.pdf
3D prvky
3ds.zip
dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Oblíbené
Pracovní stůl Lopp

Pracovní stůl Lopp

NOTI42 819 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE