Modulární skříňka BOX 18 sestava 10

 
Výrobce:
NOVAMOBILI

Tradiční interiér NOVAMOBILI  Kvalita italského designu Italská společnost NOVAMOBILI se díky nejmodernějším technologiím může pyšnit produkty té nejvyšší kvality. Chloubou této...

Designová modulární skříňka BOX 18 sestava 10

Variabilita a styl pro každý interiér

 

Tato sestava je modulová. Lze ji pořídit v různých rozměrech, materiálech i barevných provedení, a proto neuvádíme její cenu, jelikož se odvíjí právě od těchto komponent. Kontaktujte naše odborníky a ti vám velmi rádi vytvoří kousek na míru přesně podle vašich představ. 

Flexibilní a moderní modulární systém Box 18 splní nároky nejrůznějších typů prostoru. Každý prvek poslouží jak sám o sobě, tak v kombinaci s ostatními moduly z kolekce. Nekonečné množství řešení nabízí jak nejrůznější provedení skříněk, tak i velmi široká nabídka povrchových úprav dřevotřískové konstrukce potažené fólií. Množství barevných laků, dýhovaný či hliněný finiš a další umožňuje přizpůsobení přesně na míru vašemu obývacímu pokoji. Na výběr jsou varianty přímo sedící na podlaze, na nízkých nohách nebo k zavěšení na stěnu. Tento kousek nabízí úložný prostor s dvířky s bezúchytkovým otvíracím systémem i otevřené police. Tak vneste do svého bydlení minimalistický nadčasový styl a kvalitu

Barevné provedení systému BOX


I barva jednotlivých modulů v systému BOX je plně ve vašich rukou. Vybírat můžete z několika povrchových úprav, které lze mezi sebou kombinovat.


*Tyto povrchové úpravy jsou pouze orientační, vždy pro jistotu kontaktujte naše specialisty.

 

 

Vítejte ve světě NOVAMOBILI


Italská společnost NOVAMOBILI se díky nejmodernějším technologiím může pyšnit produkty té nejvyšší kvality. Chloubou této značky jsou moderní obývací stěny s nadčasovým designem, které patří mezi světovou špičku nejen svým vzhledem a funkčností, ale i kvalitou. Kromě stěn najdete v portfoliu společnosti také postele, křesla, sedačka či stoly. Potřebujete pomoci vybavit vaše prostory? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám velmi rádi pomůžou.

Stylový modulární nábytek


Flexibilita, modularita, funkčnost a široké uplatnění. To jsou jen některé z atributů, kterými se pyšní italská značka Novamobili. Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší od tohoto specialisty na modulární systémy, vypravili jsme se do srdce všeho dění – italského Trevisa, kde firma Novamobili sídlí.


 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Záruka (měsíce) 24

Katalog
madia-box-18_20200612170850.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty