Stůl KALI 1800 x 800; H720

Cena za kus bez DPH
74 285 CZK
Cena za kus včetně DPH
89 885CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
89 885
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
OFFECCT

Švédský designový nábytek OFFECCT  Minimalistický interiér s tradicí Offecct pochází ze samotného srdce Švédska - z komunity s dlouhou a slavnou řemeslnou tradicí města Tibro....

DESIGN:
Jasper Morrison
Jasper Morrison

Jasper Morrison se narodil v roce 1959 v Londýně. Studoval na Kingston Polytechnic Design School v Londýně, poté na The Royal College of Art. V roce 1986 založil Jasper Morrison v Londýně své...

Designový stůl KALI, 180 x 80 cm

Jednoduchost a praktičnost

Jídelní stůl Kali vás vás potěší svým minimalistickým skandinávským designem a odolností. Jeho deska i podnož jsou vyrobeny z odolného jasanového dřeva, které vnese do interiéru hřejivost a útulnost. Tak vybavte svůj podnik nebo domácí jídelnu nábytkem, který vás bude provázet po dlouhá léta. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rozměry: 180 x 80 x 72 cm (šířka x hloubka x výška)

Jak vybrat jídelní stůl


Vybrat správný jídelní stůl může být těžší, než se na první pohled zdá. Kromě designu a materiálu podnože a stolové desky se musíte zaměřit i na jeho rozměry a typ. Hodí se pro vás spíše rozkládací stůl, nebo dáte přednost klasické verzi? Máte zvolit čtvercovou desku, nebo raději kulatou? Abychom vám tento nelehký úkol usnadnili, připravili jsme pro vás několik tipů, kterými byste se při výběru měli řídit.

Kolekce, která pomáhá

Funkční židle a stůl Kali vznikly pod taktovkou designéra Jaspera Morrisona ve spolupráci s organizací ECONEF. Ta pracuje na rozvoji sirotčince v severní Tanzanii. Část výtěžku z prodeje půjde přímo na jeho rozvoj a zlepšování dětského prostředí. Tento nábytek byl navržen tak, aby bylo snadné ho pozdeji vyrábět i na místě a zároveň měl dlouhou životnost.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1800
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 720
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,17
Hmotnost produktu (kg) 32
Materiál dřevo

Katalog
1-Offecct-Press-release_Kali-table-by-Jasper-Morrison.pdf
Kali_Table_Offecct_EN.pdf
Offecct-News-2020.pdf
3D prvky
Kali_AutoCAD_2D.zip
Kali_AutoCAD_3D.zip
Kali_Archicad.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Židle KALIŽidle KALI

Židle KALI

OFFECCT35 363 CZK
Doprava zdarma
Stůl KALI s kruhovou deskou Ø1000Stůl KALI s kruhovou deskou Ø1000
Doprava zdarma
Stůl KALI s třínohou podnoží Ø700Stůl KALI s třínohou podnoží Ø700