Židle LITE dřevěná, stohovatelná

Cena za kus bez DPH
13 417 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 235CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 235
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
OFFECCT

Švédský designový nábytek OFFECCT  Minimalistický interiér s tradicí Offecct pochází ze samotného srdce Švédska - z komunity s dlouhou a slavnou řemeslnou tradicí města Tibro....

DESIGN:
Johan Ridderstråle and Mats Broberg
Johan Ridderstråle and Mats Broberg

Mats Broberg a Johan Ridderstråle jsou kreativní kolegové, kteří pracují ve smíšené architektonické a designérské praxi ve švédském Stockholmu. Snaží se přidat designu emocionální hodnotu,...

Stohovatelná dřevěná židle LITE

Praktičnost a jednoduchost

Chystáte se chytře vybavit vzdělávací zařízení nebo interiéry kanceláře tak, aby všichni měli pohodlí, ale nábytek byl zároveň účelný? Židle LITE vás potěší svým elegantním tvarem. Dřevěný sedák a opěrák jsou doplněny chromovou podnoží. Tento model lze stohovat až do 20 kusů. V případě, že židli zrovna nepoužíváte, její uskladnění je velmi snadné. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rozměry: 51 x 54 x 78 cm (šířka x hloubka x výška), výška sedáku - 45 cm

Kolekce pro vybavení univerzit i kanceláří

Stockholmské duo designérů Broberg & Ridderstråle vytvořilo sérii funkčního nábytku Lite tak, aby splňovala nároky vysoce zatížených prostor jako jsou zasedací místnosti, učebny nebo přednáškové haly. Stohovatelné židle poskytují dostatek prostoru po pohodlné sezení, ale zaberou minimum prostoru. V nabídce jsou varianty s područkami či bez nich, laminátové nebo čalouněné provedení a mnoho barevných verzí. Pomocí speciálního zařízení lze židle dokonce propojit. Kolekce je doplěna skládacím stolem. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 510
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 780
Výška sedáku (mm) 450
Hloubka sedáku (mm) 420
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,40
Hmotnost produktu (kg) 5
Materiál dřevo, chrom

Katalog
Lite_Chair_Armchair_Offecct_EN.pdf
6-Möbelfakta_Lite_EN.pdf
Offecct-News-2020.pdf
3D prvky
Lite_AutoCAD_2D.zip
Lite_AutoCAD_3D.zip
Lite_Archicad.zip
Lite_Revit.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty