Křeslo LAND čalouněné

Cena za kus bez DPH
45 762 CZK
Cena za kus včetně DPH
55 372CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
55 372
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Látka Fidivi Maya
Koženka Extrema AU
Látka Step Melange
Látka Swing
Látka Step Melange
Látka Swing
Látka Step Melange
Látka Swing
Látka Step Melange
Koženka Extrema AU
Látka Step Melange
Látka Swing
Látka Breeze Fusion
Látka Divina Melange 3
Látka Tonus 4
Látka Divina Melange 3
Látka Tonus 4
Látka Divina Melange 3
Látka Tonus 4
Látka Divina Melange 3
Látka Tonus 4
Kůže Florida
Výrobce:
PLANK

Legendární nábytek PLANK Kvalitní design s historií Italská společnost PLANK vyrábí designové výrobky již přes 100 let. Její historie sahá až do roku 1893, přesto jde neustále s...

DESIGN:
Naoto Fukusawa
Naoto Fukusawa

Fukasawa se narodil v Kofu v prefektuře Yamanashi v Japonsku v roce 1956. V roce 1980 promoval na Tama Art University v oboru produktový design. Po absolutoriu pracoval Fukasawa jako vývojář...

Plastové křeslo LAND s čalouněním

Hravý design, který neomrzí

Originální pouf LAND navrhl Naoto Fukasawa pro výrobce Plank, který tak rozšířil svou řadu outdoor nábytku. Hravý design charakteristický svými čistými liniemi vyvažuje vztah mezi formou a charakterem. Křeslo LAND je vyrobené technologií rotačních plastových forem. Čalounění nabízíme v pestré škále odstínů a lze se domluvit také na použití vámi dodané látky. Křeslo vzniklo jako venkovní sedadlo, ale díky jeho jednoduchému a elegantnímu designu je vhodné i pro vnitřní použití. Křeslo s mírně nakloněným sedadlem podporuje uvolněnou pozici s nataženými nohami a opřenými zády, která připomíná pocit sezení ve sportovním autě.

Součástí kolekce je také pouf bez čalounění a křeslo s čalouněním. Díky kvalitnímu plastovému provedení lze teto model umístit nejen do interiéru, ale také do venkovních prostor, hodí se například do firemní odpočinkové zóny včetně terasy. Nevíte si rady s výběrem? Naši specialisté vám rádi poradí - kontaktovat je můžete zde.

Plank: Moderní značka s tradicí

Už více než sto let vyrábí společnost ze severu Itálie designový nábytek, který obsazuje první příčky oblíbenosti mezi zákazníky i interiérovými architekty. Značka PLANK k výrobě používá nejnovější technologie, spolupracuje s uznávanými designéry a balancuje kvalitu, funkčnost i estetiku. Legendární barové i jídelní židle, křesla, stolky i stolové systémy vybavily již řadu kosmopolitních kaváren, hotelů a restaurací. Některé z nich získaly čestné místo ve sbírkách muzeí umění ve světových metropolích. Hravé tvary spolu s osvědčenou tradiční výrobou doplní interiér a dodají mu dávku výjimečnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1120
Hloubka (délka) (mm) 830
Celková výška (mm) 1040
Výška sedáku (mm) 380
Objem balení (m3) 1,16
Hmotnost produktu (kg) 22

Katalog
plank_land_naoto-fukasawa.pdf
LAND_lounge_chair_upholstered_technicaldata.pdf
PLANK-catalogue-2020.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Křeslo LANDKřeslo LAND

Křeslo LAND

PLANK18 720 CZK
Pouf LANDPouf LAND

Pouf LAND

PLANK7 866 CZK