Stůl CUBALIBRE

Cena za kus bez DPH
17 161 CZK
Cena za kus včetně DPH
20 765CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
20 765
Dostupnost: Do 4 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Základní barvy
Outdoorové osvětlení
Indoorové osvětlení
In/Outdoorové osvětlení
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
Plust

Futuristický nábytek PLUST Italský design budoucnosti Nestandardní květináče, oblé posezení i dekorace ve tvaru ptáčků, dinosaurů a žirafy. Italská značka PLUST okouzlila svět...

DESIGN:
Giulio Iacchetti
Giulio Iacchetti

Giulio Iacchetti se od roku 1992 zaměřuje na průmyslový design a navrhuje pro mnoho značek včetně designu Alessi, Artemide, Fontana Arte, Foscarini, Metalmobil, Plust či Pandora. Je uměleckým...

Designový stůl CUBALIBRE

Pro milovníky designu

Existuje ideálnější stůl do baru než ten inspirovaný tvarem oblíbeného drinku CUBALIBRE? S tímto stylovým stolem zaručeně přilákáte pozornost a hledáte-li ještě něco originálnějšího, zvolte svítící varinatu vybavenou LED žárovkou. Stůl je vyroben z polyethylenu, díky svému je bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Desku stolu z HPL lze zvolit v černé nebo bílé variantě. 

Venkovní nábytek Plust, který vás bude bavit


Sháníte venkovní židli, stolek, křeslo nebo květináč, který hned na první pohled zaujme. Nebo do vaší realizace potřebujete avantgardní věšák či moderní barový pult? Pak je italská značka Plust přesně pro vás. Jednotlivé kolekce mají outdoorovou duši, která překonává všechna omezení a hodí se do komerčních i bytových prostorů. Futuristické provedení, výrazné barvy, kvalitní provedení, díky kterému s vámi budou výrobky po mnoho let. To vše a mnohem více vystihujete toho velikána na poli venkovního nábytku.


Rotační tváření


K výrobě produktů používá PLUST dvě základní technologie výroby, rotační tváření a vstřikování. Rotační tváření či rotomoulding je moderní technologie, která používá práškový polymer a přetváří jej pomocí rotující formy, gravitace a tepla do výsledného dutého bezešvého produktu. Při použití této efektivní metody vznikají odolné a poměrně lehké výrobky, se kterými se snadno manipuluje. Další informace nejen o výrobě, ale také o samotné firmě naleznete ve videu.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1010
Průměr (mm) 890
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 29 - 33,5
Materiál polyethylen, HPL
Žáruvzdornost Ano

Katalog
P_cubalibre-6.pdf
PLUST-KIT-LUCE-137.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Špičkový design
Oblíbené
Květináč CUBALIBRE ⌀88x98 cmKvětináč CUBALIBRE ⌀88x98 cm