Koronavirus respektujeme a chráníme sebe i naše klienty

Proto jedeme ON-LINE

V posledních dnech procházíme všichni obtížným obdobím. Šíření COVID-19 (Coronavirus) vyžaduje, abychom respektovali přísná, ale nezbytná pravidla pro zdraví každého z nás.

Tímto bychom Vám chtěli oznámit, že i my jsme přijali odpovídající preventivní epidemiologická opatření a na základě rozhodnutí Vlády ČR z 23.12. 2020 č.1376 jsme museli uzavřít naši prodejnu a showroom v Karlíně. 


Abychom zachovali kontinuitu práce na projektech i nadále zůstáváme v kancelářích, vždy  minimálně jeden z nás, a v případě potřeby, za zvýšených hygienických opatření, se s Vámi, na základě domluvy, setkáme, resp. Vám telefonicky či on-line pomůžeme. Případně, pokud budete potřebovat vzorníky materiálů, zašleme Vám je kurýrem.

Vzhledem ke skutečnosti, že většina našich produktů pochází ze zahraničí,  jsme v intenzivním styku s našimi dodavateli. K dnešnímu dni všichni sdělují, že pracují v plném režimu. Všichni mají nastavené výroby i provoz kanceláří tak, aby vyhověli zdravotním požadavkům a minimalizovali dopad na plnění svých závazků. Prozatím tedy platí, že vše funguje, nicméně na základě současného vývoje nemoci jak u nás tak v celé Evropě, lze očekávat dílčí zpoždění v dodávkách v budoucích týdnech.

Stále jsme schopni expedovat zboží vystavené na našem showroomu nebo ze skladových zásob. Pokračujeme v práci na rozpracovaných zakázkách, zajišťujeme expedici, nebo dopravu zakázek ze zahraničí .

Opatření na skladě a při montážích

Provoz na skladě, stejně jako domluvené návozy a montáže, budou prozatím pokračovat za dodržování maximální bezpečnosti pro Vás i naše zaměstnance. Bohužel, je nutné počítat, že situace se může rychle měnit a proto si raději vždy ověřte dříve domluvenou schůzku či montáž.

Jsme připraveni a odhodláni zajistit kontinuitu našich služeb. I nadále můžete nakupovat a komunikovat s námi z pohodlí vašeho domova. Neváhejte a kontaktujte nás pokud potřebujete jakékoliv informace. Jsme tu, abychom odpověděli na všechny Vaše požadavky a doufáme, že se co nejdříve vrátíme do normálního fungování.

Věříme, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme a děkujeme za Vaši přízeň. Věříme, že brzy bude lépe a děkujeme Vám za pochopení.

Za ALAX

Mgr. Otto Cabala

ředitel společnosti

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE