Koronavirus respektujeme a chráníme sebe i naše klienty

Proto jedeme ON-LINE

V posledních dnech procházíme všichni obtížným obdobím. Šíření COVID-19 (Coronavirus) vyžaduje, abychom respektovali přísná, ale nezbytná pravidla pro zdraví každého z nás.

Tímto bychom Vám chtěli oznámit, že i my jsme přijali odpovídající preventivní epidemiologická opatření a dočasně jsme pro veřejnost uzavřeli náš pražský showroom v Karlíně. Abychom zachovali kontinuitu práce na projektech i nadále na showroomu zůstává jeden z nás a v případě potřeby, za zvýšených hygienických opatření, se s Vámi na základě domluvy setká, resp. vám telefonicky či on-line pomůže. Pokud budete potřebovat vzorníky materiálů, zašleme vám je kurýrem.

U ostatních zaměstnanců karlínského showroomu přecházíme na tzv. „Smart Office“, kolegové budou pracovat online z domova. Touto formou Vám budeme neustále k dispozici. Můžete tedy s námi komunikovat e-mailem, telefonem či videokonferencí, např. pomocí Skype.

Vzhledem ke skutečnosti, že většina našich produktů pochází zItálie, ale i z dalších zasažených zemí v západní Evropě, jsme v intenzivním styku s našimi dodavateli. K dnešnímu dni většina sděluje, že pracují v plném nebo jen částečně omezeném režimu. V rámci nařízení úřadů se snaží zorganizovat výrobu i provoz kanceláří tak, aby vyhověli zdravotním požadavkům a minimalizovali dopad na plnění svých závazků. Prozatím tedy platí, že vše funguje, nicméně lze očekávat dílčí zpoždění v dodávkách v budoucích týdnech.

Stále jsme schopni expedovat zboží vystavené na našem showroomu nebo ze skladových zásob. Pokračujeme v práci na rozpracovaných zakázkách, zajišťujeme expedici, nebo dopravu zakázek z Itálie.

Opatření na skladě a při montážích

Provoz na skladě, stejně jako domluvené návozy a montáže, budou prozatím pokračovat za dodržování maximální bezpečnosti pro vás i naše zaměstnance. Bohužel, je nutné počítat, že situace se může rychle měnit a proto si raději vždy ověřte dříve domluvenou schůzku či montáž.

Jsme připraveni a odhodláni zajistit kontinuitu našich služeb. I nadále můžete nakupovat a komunikovat s námi z pohodlí vašeho domova. Neváhejte a kontaktujte nás pokud potřebujete jakékoliv informace. Jsme tu, abychom odpověděli na všechny vaše požadavky a doufáme, že se co nejdříve vrátíme do normálního fungování.

Věříme, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme a děkujeme za vaši přízeň. Věříme, že brzy bude lépe a děkujeme vám za pochopení.

Za ALAX

Mgr. Otto Cabala

ředitel společnosti

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE