Hodiny Iltempostringe horizonální

Cena za kus bez DPH
5 872 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 105CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 105
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

Hravý design PROGETTI  Stylové doplňky pro každý den PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v...

DESIGN:
Alberto Sala
Alberto Sala

Alberto Sala je architekt a designér, který se profesionálně zabývá vizuální komunikací pro společnosti věnující se designu výrobků a nábytku. Vyučuje na Fakultě designu na Politecnico di...

Designové hodiny Iltempostringe

Horizontální designové hodiny

Iltempostringe jsou hodiny v podobě elegantně navrženého baru (150 cm dlouhý a pouze 6 cm hluboký), který se vejde kamkoli do vašeho interiéru. Budete sami překvapeni, že se pohodlně vmístní i do prostor, kam by se nic jiného nevešlo. Tento bezkonkurenčně praktický design, za kterým stojí návrhář Alberto Sala, hodiny Iltempostrige zcela odlišuje od ostatních. Hodiny jsou vyrobeny z lakovaného dřeva a jsou k mání ve dvou verzích: horizontální a vertikální.

Líbí se vám design, ale ještě to není úplně ono? Velice podobný Albert Sala zvěčnil v modelu ILTEMPOVOLA, který si můžete pořídit v černém nebo červeném provedení. 

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Záruka (měsíce) 24

Katalog
progetti_1606.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Oblíbené
Hodiny Iltempostringe vertikální
Oblíbené
Hodiny Iltempostringe vertikální
Oblíbené
Hodiny Iltempostringe horizonální
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE