Cena za kus bez DPH
5 174 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 261CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 261
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

Hravý design PROGETTI  Stylové doplňky pro každý den PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v...

Hodiny RND

Když je čtení času zážitkem 

RND jsou hodiny, které v interiovém designu dosud neměly obdoby. Okamžitě si vás získají svým originálním konceptem, který z nich dělá výrazný doplněk do jakéhokoliv interiéru. Čísla totiž rozmístíte po zdi jak sami chcete, například zcela náhodně. Kostky s čísly jsou vyrobené ze dřeva wenge, samotná čísla jsou ve stříbrném provedení. Hodiny budou skvělým originálním doplňkem do prostorných místností, z holé zdi udělají mistrovské dílo.  

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Istruzioni_1344.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Oblíbené
Hodiny RND_TIME

Hodiny RND_TIME

Progetti6 261 CZK
Oblíbené
Hodiny RND_TIME

Hodiny RND_TIME

Progetti9 431 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE