Kukačky Campanile

Cena za kus bez DPH
8 967 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 850CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 850
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

Hravý design PROGETTI  Stylové doplňky pro každý den PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v...

DESIGN:
Alberto Sala
Alberto Sala

Alberto Sala je architekt a designér, který se profesionálně zabývá vizuální komunikací pro společnosti věnující se designu výrobků a nábytku. Vyučuje na Fakultě designu na Politecnico di...

Designové kukačky Campanile

Elegantní minimalistické kukačky

Kukačky Campanile jsou jako stvořené pro milovníky minimalismu a čistého designu. Designér Domenico Cimino umně zkombinoval jednoduché geometrické tvary do elegantního harmonického celku, vznikl tak výrobek vysoce kvalitnho designu - hodiny jsou vyrobeny ze dřeva natřeného netoxickou barvou. Campanile se hravě přizpůsobí každému přostředí, hodiny můžete pověsit na zeď nebo volně položit na povrch, skvěle se budou vyjímat v pracovně či v obývacím pokoji, kuchyni či chodbě.

  • Kukačky obsahují senzor, který při absenci světla automaticky vypne kukání. Můžete si také regulovat hlasitost nebo zvuk úplně vypnout. 
  • K dostání ve dvou barevných provedení - černé a bílé.  

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 160
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 330
Záruka (měsíce) 24
Materiál Lakované dřevo

Katalog
progetti_2510.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE