Cena za kus bez DPH
7 327 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 866CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 866
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Alberto Sala
Alberto Sala

Architekt a designér, profesionálně se podílí na vizuální komunikaci pro společnosti zabývající se výrobou a nábytkem. Vyučuje na Fakultě designu Politecnico di Milano (Politecnico v Miláně) v...

Designové kukačky Capri

Veselé pruhované kukačky

Kukačky Capri svým příjemným pruhovaným designem evokují slunce, teplo a moře. Byly inspirovány jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů Itálie - Neapolským zálivem. Kukačky Capri svými jasnými barvami a čistými liniemi připomínají venkovní koupaliště nebo maják. Designér Alberto Sala tak vytvořil sice jednoduchý objekt, zato plný emocí a vzpomínek. Kukačky Capri byly tak úspěšné, že se staly součástí stálé expozice Deutsches Uhrenmuseum, historického německého muzea hodin, které je známé svou rozsáhlou sbírkou hodin a kukaček z celého světa!

  • Hodiny jsou vyrobeny ze dřeva a lakovány netoxickými barvami
  • Kukačky jsou vybaveny světelným senzorem, který při absenci světla automaticky vypne kukání. 

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 140
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 440
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakované dřevo

Katalog
progetti_2075.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE