Kukačky Cúcúrúkú

Cena za kus bez DPH
7 674 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 286CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 286
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Riccardo Paolino e Matteo Fusi
Riccardo Paolino e Matteo Fusi

Riccardo Paolino se narodil v Como v roce 1974. Studoval průmyslový design na Milanské polytechnice, kde absolvoval v roce 2000. Po ukončení studia začal spolupracovat se studiem Dante Bonuccelli...

Originální kukačky CùCùRùKù

Kukačky s motivem stromu

Kukačky CùCùRùKù by se daly popsat jako jednoduché, elegantní, lineární a působivé. Na první pohled vypadají jako minimalistický obraz, který vyniká svým jednoduchým designem. Elegantní kukačky CùCùRùKù, které patří vůbec k nejprodávanějším kouskům značky PROGETTI mají na kontě designéři Riccardo Paolino a Matteo Fusi. Kukačky CùCùRùKù symbolizují poctu přírodě, zejména podzimnímu a zimnímu období, kdy stromy shazují listí. Právě s touto inspirací je spojené dřevo, které je hlavním materiálem hodin. Samotná kukačka se pak nachází na nejdelší větvi chráněné před špatným počasím. Kukačky jsou vybaveny světelným senzorem, takže se během noci automaticky vypínají. Kukačky CùCùRùKù jsou k mání v několika barevných provedení.

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 400
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 300
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
progetti_1765.pdf
Istruzioni_1765.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Novinka
Kukačky Cúcúrúkú

Kukačky Cúcúrúkú

Progetti9 286 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Kukačky CùCùRùKù

Kukačky CùCùRùKù

Progetti9 286 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Kukačky Cúcúrúkú

Kukačky Cúcúrúkú

Progetti9 286 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Kukačky Cúcúrúkú

Kukačky Cúcúrúkú

Progetti9 286 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE