Kukačky Double Q

Cena za kus bez DPH
10 046 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 156CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 156
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

DESIGN:
Alberto Sala
Alberto Sala

Architekt a designér, profesionálně se podílí na vizuální komunikaci pro společnosti zabývající se výrobou a nábytkem. Vyučuje na Fakultě designu Politecnico di Milano (Politecnico v Miláně) v...

Moderní kukačky Double Q

Přesný čas na dvou místech


Model Kukaček Double Q vychází z klasických kukačkových hodin, které však byly přepracovány moderním způsobem. Designér Alberto Sala jim vtiskl nové rysy a svěží výrazné tvary. Jedinou dekorací je nápis „Here...and elsewhere“, který odkazuje na čas v jiné destinaci, kterou si sami zvolíte. Kukačky Double Q jsou vyrobeny ze dřeva, ovládá je světelný senzor, díky němuž se kukačky v noci automaticky vypnou. Vyjímat se budou na zdi v pracovně, kuchyni a třeba i v jídelně. Kukačky jsou k mání v několika barevných variantách (černá, bílá, červená a zelená). 

Líbí se vám design kukaček, ale pořád to není ono? Podívejte i na další podobná zpracování kukaček Q01 a Q02

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 300
Celková výška (mm) 350
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) Lakované dřevo

Katalog
progetti_1815.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE