Kukačky Peek-a-koo

Cena za kus bez DPH
8 451 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 226CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 226
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Progetti - logo

PROGETTI – zábavně jednoduchý design každodenních předmětů PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v oblasti...

Atypické kukačky Peek-a-koo

Hodiny opravdu originálního tvaru 

Kukačky Peek-a-koo od designera Krit Jiratkaruen představují úplně novou, svěží perspektivu nástěnných hodin - u kukaček jsme zvyklí na to, že vychází ze středu hodin, v tomto případě ale vychází z boku a my ji tak můžeme pozorovat úplně z jiného úhlu. Hodiny Peek-a-koo si vás také získají svěžím originálním atypickým tvarem, kterým vévodí měkké linie v kombinaci s hranatými detaily. Nádech elegance dodává hodinám  také vložka z masivního ořechu.

  • Kukačky Peek-a-koo jsou k mání ve dvou barevných variantách
  • Pohyb kukačky zajišťují dvě baterie. Součástí je také světelný senzor, který zabraňuje kukučce volat za tmy. Přepínač pak umožňuje regulaci nebo úplné vypnutí zvuku.
  • Hodiny jsou vyrobené ze dřeva a lakované netoxickými barvami.

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 320
Hloubka (délka) (mm) 150
Celková výška (mm) 320
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Lakované dřevo, lišejník

Katalog
progetti_2550.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE