RENDL

Designové osvětlení RENDL LIGHT STUDIO 

Světla do bytu i komerčních prostor

Rendl Light Studio je česká firma, která nabízí různé druhy designových svítidel pro interiérové i venkovní využití. Osvětlení není jen nezbytností, ale také architektonickým prvkem, který je v 21. století nepostradatelný. Moderní osvětlení od Rendl Light Studio splní nejnáročnější funkční požadavky. Originální svítidla jsou inspirována moderními trendy, které využívají nejrůznějších kontrastů. Designová svítidla si umně hrají se světlem a stínem, barvami i materiály. V široké nabídce svítidel Rendl si snadno vyberete vhodné osvětlení do různých místností v domácnosti, ale také pro různé komerční objekty jako jsou hotely, restaurace nebo kanceláře. Sortiment Rendl Light Studio je skutečně široký a najdete v něm lustry i malé stojací lampičky. Čtěte dále a dozvíte se více. 


Rendl Light Studio na trhu působí již od roku 1990, nabízí vysoce kvalitní inovativní řešení osvětlení a jedinečný design. Společnost Rendl Light Studio je založena na mnohaletých znalostech osvětlení a schopnosti vnímat potřeby a přání zákazníka, ať už hledáte vnitřní nebo venkovní osvětlení do bytu či domu nebo  osvětlení pro komerční a průmyslové prostory, z nabídky Rendl Light Studio si jistě vyberete.

Kvalitní materiály v první řadě


Rendl Light Studio nabízí svítidla vyrobená z hliníku, chromu, lakovaného kovu nebo polykarbonátu. Hledáte-li něco ke zútulnění interiéru, lze vybrat některý z modelu, který je ozdoben textilními prvky. I se sklem se toho dá hodně vymyslet, svítidla mohou být zpestřena různými způsoby: čirým, opálovým i satinovým sklem, texturou namrzlého skla a mnoha dalšími motivy, které stojí za pozornost.

Inspirace podle Rendl 

Hledáte perfektní svítidla, ale nevíte, čím začít  a co vlastně hledáte? Pojďme se do nabídky Rendl Light Sudio ponořit trochu hlouběji. Díky ilustrativním obrázkům si lépe uvědomíte, jaký typ osvětlení je pro vás ten nejvhodnější a dokážete si je lépe představit v prostoru, jak ve vnitřním, tak i ve venkovním. Velice šikovné je, když jsou světla stmívací, můžete si tak nastavit optimální intenzitu osvětlení podle vašich aktuálních potřeb, tuto funkci umožňují například oblíbená stropní světla HUE. Již několik let jsme svědky rozmachu Led žárovek, aby ne, jsou účinnější, mají vyšší životnost a jsou ekologičtější.


Jak vybrat vhodné osvětlení do interiéru

Vybrat osvětlení pro domov může být pěkný oříšek, musí být funkční, ale zároveň estetické. Pokud nechcete volit závěsná svítidla, můžete vsadit na tradiční a elegantní nástěnná, co říkáte na světlo s opálovým stínidlem Maria? Pokud osvětlujete větší prostor, můžete místo jednoho závěsného svítidla umístit do prostoru více svítidel stropních, jsou estetická, minimalistická a prostor opticky zvětší. Mnoho z nás podlehlo industriální vlně interiérů, tento styl například zvolilo mnoho kaváren a bister, ale proč bychom to s nějakým lehkým industriálním prvkem nezkusili i doma, například s oblíbenou řadou osvětlení Bogard? Pokud toužíte po něčem výraznějším, estetickým a umělečtějším, není vhodnější model než Esplanade, který si příjemným jemným stylem hraje s kontrastem světlé a tmavé. 

Výzvou je také optimálně osvětlit pracoviště, provozovny nebo obchody. Pro svou práci potřebujete takové světlo, které vás nebude oslepovat ani takové, které vás nebude uspávat. Mělo by jít ruku v ruce s vašimi potřebami. Pro pracovní využití se nejčastější používá osvícení stropní, dávno už ale neplatí, že to musí být oslepující zářivky, pojďme na to víc stylově. K osvícení většího modernějšího prostoru se skvěle hodí moderní minimalistická svítidla Structural, chcete-li něco výraznějšího, zkuste například bodová stropní svítidla Jack

Zobrazit více
RENDL_katalog_2021.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ svítidla
Ostatní
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ svítidla:
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Svítidlo CINDY VI

Svítidlo CINDY VI

RENDL6 776 CZK
Špičkový design
Svítidlo CARISSIMA 30

Svítidlo CARISSIMA 30

RENDL4 538 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Svítidlo CARISSIMA 40

Svítidlo CARISSIMA 40

RENDL6 776 CZK
Svítidlo ROZE 53

Svítidlo ROZE 53

RENDL8 228 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Svítidlo BROADWAY S RAMENEM
Doprava zdarma
Oblíbené
Svítidlo BROADWAY ZÁVĚSNÁ S RAMENEM
Doprava zdarma
Svítidlo MENSA R 60 ZÁVĚSNÁ
Novinka
Stropní svítidlo LOYD LED
Oblíbené
Svítidlo JERSEY

Svítidlo JERSEY

RENDL4 780 CZK
Svítidlo LOPE

Svítidlo LOPE

RENDL4 538 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Svítidlo ASTRAL

Svítidlo ASTRAL

RENDL16 335 CZK
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Svítidlo LALO 40

Svítidlo LALO 40

RENDL8 228 CZK
Špičkový design
Oblíbené
Svítidlo LALO 55

Svítidlo LALO 55

RENDL8 712 CZK
Doprava zdarma
Svítidlo STRUCTURAL 5x14 ZÁVĚSNÁ
Svítidlo VESCO

Svítidlo VESCO

RENDL3 570 CZK
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE