Barový stůl ZANZIPLANO

Cena za kus bez DPH
18 962 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 944CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 944
Dostupnost: Více než měsíc
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
REXITE

Klasický nadčasový nábytek REXITE  Originální a funkční interiér Rexite vytváří nadčasovou klasiku pro obchodní a domácí prostory po více než čtyřicet let. Tato italská firma má ve...

DESIGN:
Raúl Barbieri
Raúl Barbieri

Narodil se v roce 1946 v Miláně a absolvoval architekturu na Politecnico di Milano. Dlouhou dobu se věnoval průmyslovému designu a v roce 1989 otevřel v Miláně vlastní architektonické studio....

Barový stůl Zanziplano

Pro milovníky originality a kvality

Elegantní barový stůl Zanziplano zaujme svým robustním provedením, které se hodí především do veřejných prostor, restaurací, kaváren, barů i firemních interiérů. Stolová deska o tloušťce 12 mm je vyrobena z HPL melaminu odolného proti poškrábání. Centrální podnož se základnou je z chromu. Vybírat můžete ze tří velikostí a barevných variant. Tak pořiďte do svého podniku kousek, který bude sloužit po dlouhá léta.

Hravá značka z Itálie

Originalita designu, pečlivě zvolené materiály a funkčnost, to vše splňuje značka Rexite s více než čtyřicetiletou tradicí. Při spolupráci s designéry zvučných jmen vznikla nejen spousta nábytku, ale i doplňků do domácnosti i komerčních prostor. Může se pochlubit řadou ocenění za design a porfoliem spokojených zákazníků. Tak se nechte sthnout kombinací neobyčejnosti, jednoduchosti i praktičnosti a doplňte své bydlení či podnik neotřelými kousky. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1050
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 600 / 800 / 900
Tloušťka desky (mm) 12
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 28

Katalog
ZANZIPLANO - (ENG) Assembly.pdf
ENG - 2239-40 Zanziplano.pdf
ENG - 2250-51 Zanziplano.pdf
Rexite_katalog_2019.pdf
3D prvky
2251_Zanziplano.dwg
2239_Zanziplano.dwg
2240_Zanziplano.dwg
2250_Zanziplano.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Stůl ZanziplanoStůl Zanziplano

Stůl Zanziplano

REXITE22 488 CZK