Kancelářská židle FOCUS FO 641 F

Cena za kus bez DPH
4 880 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 905CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 905
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Era*
Phoenix*
Relax bico
Urban plus
Fame
Silvertex
Step
Synergy
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
RIM - logo

RIM Ergonomický nábytek do kanceláře Snové snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení. Na to spoléhá česká firma RIM , jejíž specialitou jsou židle a křesla. Slogan " Pro...

Pohodlná kancelářská židle FOCUS FO 641 F

dopřejte si to největší pohodlí


Hledáte nový kousek do vaší pracovny? Otočná kancelářská židle FOCUS FO 641 F s vysokou, celočalouněnou zádovou opěrou a synchronní mechanikou je trefou do černého. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis a synchronní mechanika zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpusobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyb sedící osoby s možností aretace v 5 polohách. 


V základním provedení jsou plastové prvky vyrobeny v černé barvě, čalounění sedák stojí na pětiramenném kříži zčerného plastu na tvrdých černých kolečkách. Za příplatek si můžete židli přizpůsobit vašich představám. 

Kousky do vaší kanceláře


Kvalita, spolehlivost, tradice. FOCUS představuje klasickou kancelářskou řadu s kvalitním čalouněním, které dovoluje vyniknout zajímavým látkám. Unikátní tvar zádové opěry podporuje páteř uživatele a činí i dlouhodobé sezení bezproblémové. V rámci kolekce lze vybírat ze tří typů konferenčních židlí, které se liší výškou zádové opěry, a dvou kancelářských židlí. Díky tomu FOCUS najde uplatnění nejen v kancelářích, ale i v zasedacích a konferenčních místnostech. Charakteristickým znakem kolekce FOCUS je designový chromový prvek na zádové opěře.Neničte si záda


Denně prosedíme klidně i 12 hodin. V práci, doma, s přáteli v restauraci nebo u televize. Většinu této doby sedíme strnule v jediné poloze a zatěžujeme tím páteř i zbytek pohybového aparátu. Značka RIM se snaží nejen vyrábět kvalitní židle, které se postarají o zdravější posezení, ale také informovat zákazníky o správném sezení.  

Šířka (mm) 680
Hloubka (délka) (mm) 680
Celková výška (mm) 970-110
Výška sedáku (mm) 410-530
Hmotnost produktu (kg) 15
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 36
Materiál kov, plast, čalounění
Katalog
AT_EP_FO_ZEST5.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE