RIM

Ergonomický nábytek RIM

Zdravé sezení v kanceláři


Snové snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení. Na to spoléhá česká firma RIM, jejíž specialitou jsou židle a křesla. Slogan "Pro zdravé sezení" a tomu odpovídající záměr vyrábět kousky, které přispějí k ozdravění kancelářského prostředí, se stal hlavním posláním firmy. Z kvalitních židlí se vám už nebude chtít zvedat.
O firmě RIM


Společnost RIM vznikla v roce 1991, kdy začala vyrábět kancelářské a jednací židle a také křesla a sedačky. Rozdíl značky RIM spočívá v detailech a ve snaze jejich kvalifikovaných pracovníků, kteří neustále zdokonalují své dovednosti a pracovní postupy. Aby dosáhla vysoké kvality všech výrobků a jejich dlouhé životnosti, věnuje se celému procesu vývoje a výroby s maximální péčí.

Firma RIM je šetrná vůči životnímu prostředí a ekologie je dle ní důležitá pro naši budoucnost. Proto používá kvalitní materiály, výrobní procesy a technologie, které neprodukují škodlivý odpad. Spokojení zákazníci jsou pro tuto společnost nejdůležitější, a proto firma na projektech spolupracuje s celou řadou předních českých a zahraničních designerů, kteří dotváří celkový charakter jejich produktů.


Ergonomie sedacího nábytku RIM


Sedací nábytek RIM pomáhá svým ergonomickým nábytek vytvářet a rozvíjet zdravé pracovní prostředí, které je nezbytnou součástí jejího poslání. A co je vlastně ergonomie? Jedná se o optimální úpravu pracovního vybavení a interiéru podle našich fyzických a sociálních potřeb. V případě firmy RIM jde o tvar židle, která má svým tvarem sedáku a ostatních komponent donutit člověka sedět vzpřímeně a zabránit tak špatnému zakřivení páteře.Smart sitting v kanceláři


Víte, že denně prosedíte až 12 hodin a většinu z té doby jste ve strnulé pozici? Proto se v RIM kromě ergonomie začali věnovat Smart Sitting. Jde o senzory umístěné do pracovní kancelářské židle, které snímají způsob jejího používání. Dokáží tak uživatele upozornit, že sedí příliš dlouho, vyhodnotit využití pracovního místa i čas strávený na židli.


Realizace značky RIM


Značka RIM získala během svého působení mnoho ocenění za design, chlubit se může například Good Design, The German Design Award, Red Dot Award 2017 nebo Nábytek roku 2020. Není divu, že si nábytek vybralo spousta architektů a interiérových designérů, kteří jej zakomponovali do svých realizací. Kousky můžete najít třeba v Bistrotéce Valachy, v kancelářích společnosti Novartis nebo v Kongresovém centru Zlín.


Zobrazit více
RIM_Catalogue_2021.pdf
rim_products_2023.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit