RIM

RIM

Ergonomický nábytek do kanceláře


Snové snoubení nadčasového designu a kvalitního provedení. Na to spoléhá česká firma RIM, jejíž specialitou jsou židle a křesla. Slogan "Pro zdravé sezení" a tomu odpovídající záměr vyrábět kousky, které přispějí k ozdravění kancelářského prostředí, se stal hlavním posláním firmy. Z kvalitních židlí se vám už nebude chtít zvedat.O firmě 


Společnost RIM vznikla v roce 1991, kdy začala vyrábět kancelářské a jednací židle a také křesla a sedačky. Rozdíl značky RIM spočívá v detailech a ve snaze jejich kvalifikovaných pracovníků, kteří neustále zdokonalují své dovednosti a pracovní postupy. Aby dosáhla vysoké kvality všech výrobků a jejich dlouhé životnosti, věnuje se celému procesu vývoje a výroby s maximální péčí.

Firma RIM je šetrná vůči životnímu prostředí a ekologie je dle ní důležitá pro naši budoucnost. Proto používá kvalitní materiály, výrobní procesy a technologie, které neprodukují škodlivý odpad. Spokojení zákazníci jsou pro tuto společnost nejdůležitější, a proto firma na projektech spolupracuje s celou řadou předních českých a zahraničních designerů, kteří dotváří celkový charakter jejich produktů.


Ergonomie


Sedací nábytek RIM pomáhá svým ergonomickým nábytek vytvářet a rozvíjet zdravé pracovní prostředí, které je nezbytnou součástí jejího poslání. A co je vlastně ergonomie? Jedná se o optimální úpravu pracovního vybavení a interiéru podle našich fyzických a sociálních potřeb. V případě firmy RIM jde o tvar židle, která má svým tvarem sedáku a ostatních komponent donutit člověka sedět vzpřímeně a zabránit tak špatnému zakřivení páteře.Smart sitting


Víte, že denně prosedíte až 12 hodin a většinu z té doby jste ve strnulé pozici? Proto se v RIM kromě ergonomie začali věnovat Smart Sitting. Jde o senzory umístěné do pracovní kancelářské židle, které snímají způsob jejího používání. Dokáží tak uživatele upozornit, že sedí příliš dlouho, vyhodnotit využití pracovního místa i čas strávený na židli.


Realizace


Značka RIM získala během svého působení mnoho ocenění za design, chlubit se může například Good Design, The German Design Award, Red Dot Award 2017 nebo Nábytek roku 2020. Není divu, že si nábytek vybralo spousta architektů a interiérových designérů, kteří jej zakomponovali do svých realizací. Kousky můžete najít třeba v Bistrotéce Valachy, v kancelářích společnosti Novartis nebo v Kongresovém centru Zlín.


Zobrazit více
RIM - Katalog JET.pdf
RIM - Katalog Easy Pro 2016.pdf
RIM - Katalog Katalog FLEXi 2016.pdf
RIM - Katalog Conference 2016.pdf
RIM - Katalog MODULAR-MODULAR 2.pdf
RIM - Katalog NET.pdf
RIM - Katalog LETTY.pdf
RIM - Katalog TEA 2017.pdf
RIM - Katalog SOFA 2016.pdf
RIM - Katalog Přehled produktů 2016-2017.pdf
RIM - Katalog Image 2015-2016.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Výška (barové židle)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Výška (barové židle):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE