Vozík střední se sníženými madly se dvěma tácy

Cena za kus bez DPH
13 231 CZK
Cena za kus včetně DPH
16 010CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
16 010
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
Výrobce:
ROUSEK

Zdravotnický nábytek ROUSEK České rehabilitační vybavení Firma ROUSEK s.r.o. je 100 % českým výrobcem zdravotnických, vyšetřovacích, rehabilitačních či transportních lehátek a dalších...

Střední vozík se sníženými madly se dvěma tácy 

Šikovný pomocník

Celonerezový, antistatický střední vozík se sníženými madly se dvěma tácy je bezspárově svařen z nerezových trubek. Dvě patra vozíku jsou tvořena nerezovými plochami s prolisem o rozměru  68 x 48 x 1,5 cm. Tácy jsou vyjímatelné, nosnost jednoho plata při rovnoměrném zatížení je 40 kg a vzdálenost mezi platy je 42 cm. Pro jednodušší manipulaci je osazen kolečky a zároveň se pyšní praktickými rozměry 89 x 54 x 88 cm.

Kvalita pro zdravotníky i pacienty

Cílem rozsáhlé řady zdravotních lehátek a stolků je vytvořit praktické a moderní pomůcky které zajistí, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Rousek je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivý zdravotnický nábytek, vhodný pro kliniky, ordinace, lázně, nemocnice, sportovních objekty, stacionáře a zdravotnická zařízení s malými pacienty. Aktuálně je v nabídce Rousek široká řada lehátek či pojízdnách stolků či vozíků, díky kterým můžete své pracoviště udělat jedinečným.

Česká kvalita Rousek

Rousek je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických zdravotních lehátek, stolků a vozíků, který nabízí více než jen praktický design, ale také promyšlené spolehlivé konstrukce. Všechna vyrobená lehátka prošla klinickým hodnocením a mají prohlášení o shodě, že výrobek splňuje požadavky technických předpisů platných v ČR. Rousek s.r.o. je společnost odpovídající po všech stránkách moderním požadavkům lékařství a rehabilitaci.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 890
Hloubka (délka) (mm) 540
Celková výška (mm) 880
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 20
Materiál nerez

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty