Cena za kus bez DPH
4 005 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 846CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 846
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SCHÖNBUCH

SCHÖNBUCH do předsíně Krásné interiérové doplňky   Německá společnost Schönbuch vyrábí designový předsíňový nábytek prvotřídní kvality. Nabízí kreativní, funkční...

DESIGN:
Apartment 8
Apartment 8

Dobrý design by měl být samozřejmostí – to je kreativní výchozí bod pro Apartment 8  a zároveň hlavní princip. Carolin Sangha je kreativní ředitelka Apartment 8 a poskytuje služby firemního...

Designový set váz BLOSSOM

Pro milovníky flóry

Koho by nepotěšil pohled na květiny, ať už čerstvé, nebo umělé. Dělají náš den barevnější, voňavější, půvabnější... S designovým setem váz BLOSSOM už na darované rostliny budete mít vždy stylovou nádobu. Set obsahuje 6 unikátních váz různých velikostí i tvarů. V bílé barvě, z nejčistšího porcelánu, dají vyniknout skutečné kráse každého květu. Vázám BLOSSOM navrženým designérským studiem Apartment 8 to bude slušet samostatně i společně, naplněným i volně stojícím pouze jako dekorace. Estetika, kterou ve svém v životě potřebujete!


SCHÖNBUCH - Pro krásnější domov i kancelář

Jak už název této německé značky napovídá, pro její tvorbu je velmi důležitá estetika. Původní specializaci na kousky do předsíně již dávno přerostla a stylovým nábytkem vybaví celou vaši domácnost i pracovnu. Charakteristický pro produkty SCHÖNBUCH je minimalistický vzhled s organicky zakomponovanými funkčními prvky, které nenarušují celkový design. Primární je komfort uživatele, prvotřídní materiály a pestrá paleta barevných odstínů, které vás budou bavit a inspirovat každý den. SCHÖNBUCH si dlouhodobě uchovává evropskou základu, pochlubit se však může řadou mezinárodních spoluprací s designéry i dalšími značkami světového formátu.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 75 - 130
Průměr (mm) 45 - 80
Záruka (měsíce) 24
Materiál porcelán

Katalog
blossom_carla_cinema_de_en_2021.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony