Skříňka SIMETRIA SEMI-CIRCLE

Cena za kus bez DPH
18 648 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 564CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 564
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
SCHÖNBUCH

SCHÖNBUCH do předsíně Krásné interiérové doplňky   Německá společnost Schönbuch vyrábí designový předsíňový nábytek prvotřídní kvality. Nabízí kreativní, funkční...

DESIGN:
Studio Besau-Marguerre
Studio Besau-Marguerre

Studio Besau-Marguerre je designérské studio, kterou založili Eva Marguerre a Marcel Besau v květnu 2011 v německém Hamburku. Studio, které se specializuje na mezioborové projekty...

Designová skříňka SIMETRIA SEMI-CIRCLE

Pro nadšence minimalismu

Designová skříňka SIMETRIA se vyjímá svým originálním zpracováním. Nástěnná skříňka v půlkruhovém tvaru je vyrobena z tenkých dřevěných desek, jenž jsou hluboké jen 14 nebo 18 cm dle vámi zvolené velikosti. Dřevěné desky jsou olejově ošetřené. Olejové ošetření zajišťují větší lesk a především odolnost nábytku. Skříňka disponuje speciálními, jemně zpracovanými, panty a magnetem na zavření dveří. Police jsou odnímatelné a nastavitelné. Skříňka je k dispozici v mnoha barvách dle vašich preferencí. Je vhodná nejen do moderních interiérů, ale také do kancelářských či hotelových prostorů. Dodejte svému interiéru nádech minimalismu.

Jednoduše krásné

Tímto motem se řídí bavorská značka Schönbuch, která vytváří modulární nábytkové systémy, ale také jednotlivé kusy a doplňky. Schönbuch se vyjímá svými inovativními produkty s minimalistickým designem, jež jsou k dispozici v řadě barev. Designeři Eva Marguerre a Marcel Besau si zaslouží pozornost pro jejich smysl pro detail. Jejich tvorba se vyznačuje neobvyklými barvami, experimentálními tvary a speciálními materiály. Získali řadu mezinárodních ocenění v oblasti designu. Kolekce SIMETRIA se skládá ze 4 skříněk ve tvaru obdélníku, čtverce, kruhu a polokruhu. Jednotlivé komponenty lze poskládat v ucelený nástěnný systém dle vaší fantazie. Dejte své kreativitě volný průběh a dopřejte svému interiéru moderní nádech v minimalistickém stylu.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 225 / 350
Hloubka (délka) (mm) 140
Celková výška (mm) 450 / 700
Záruka (měsíce) 24
Materiál lakované dřevo

Katalog
sb_catalogue_living_in_silence.pdf
simetria_deen_1.pdf
sb_catalogue_living_in_silence.pdf
SB_catalogue_furniture_2020.pdf
SB_catalogue_systems.pdf
SB_catalogue_accessories.pdf
3D prvky
simetria_2d_2001.dwg.zip
simetria_3d_2001.dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Skříňka SIMETRIA RECTANGULARSkříňka SIMETRIA RECTANGULAR

Skříňka SIMETRIA RECTANGULAR

SCHÖNBUCH23 499 CZK
Doprava zdarma
Skříňka SIMETRIA SQUARESkříňka SIMETRIA SQUARE

Skříňka SIMETRIA SQUARE

SCHÖNBUCH18 793 CZK
Doprava zdarma
Skříňka SIMETRIA CIRCLESkříňka SIMETRIA CIRCLE

Skříňka SIMETRIA CIRCLE

SCHÖNBUCH22 564 CZK