Zarážky na knihy CINEMA

Cena za kus bez DPH
5 006 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 057CZK
Celková cena s DPH (6 ks)
36 344
Dostupnost: Skladem
Minimální objednatelné množství: 6 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SCHÖNBUCH

SCHÖNBUCH do předsíně Krásné interiérové doplňky   Německá společnost Schönbuch vyrábí designový předsíňový nábytek prvotřídní kvality. Nabízí kreativní, funkční...

DESIGN:
Jonathan Radetz & Antonia Henschel
Jonathan Radetz & Antonia Henschel

Jonathan Radetz a Antonia Henschel se podílejí na mezioborovém projektu CINEMA, který kombinuje grafický design s produktovým designem. Henschel je původním povoláním grafický designér. Je...

Designová zarážka na knihy CINEMA

Pro nadšence minimalismu

Disgnová zarážka na knihy CINEMA se stane praktickým pomocníkem v interiéru. Zarážka je vyrobena z litého skla ve čtyřech barvách a čtyřech velikostech. Jednotlivé zarážky jsou inspirovány typografickými prvky. Vyjímají se ruční výrobou, proto se jednotlivé kusy mohou mírně lišit. Se zarážkou si můžete srovnat knihy na poličkách a v knihovně dle svých preferencí. Zarážka na knihy je vhodná nejen do moderních interiérů, ale také do kancelářských či hotelových prostorů. Dodejte svému interiéru nádech minimalismu.

Jednoduše krásné

Tímto motem se řídí bavorská značka Schönbuch, která vytváří modulární nábytkové systémy, ale také jednotlivé kusy a doplňky. Schönbuch se vyjímá svými inovativními produkty s minimalistickým designem, jež jsou k dispozici v řadě barev. Designer Antonia Henschel a Jonathan Radetz si zaslouží pozornost pro jejich smysl pro detail. Charakteristickým znakem jejich práce je moderní nadčasovost. Během své kariéry získali již řadu ocenění za design. Podívejte se na další produkty značky Schönbuch. Dopřejte svému interiéru moderní nádech.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 113 / 125 / 100 / 92
Hloubka (délka) (mm) 50
Celková výška (mm) 113 / 125 / 174 / 174
Záruka (měsíce) 24
Materiál lité sklo

Katalog
sb_catalogue_living_in_silence.pdf
cinema_de_en_neu.pdf
SB_catalogue_furniture_2020.pdf
SB_catalogue_systems.pdf
SB_catalogue_accessories.pdf
3D prvky
cinema_2d_2001.dwg.zip
cinema_3d_2001.dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony