Cena za kus bez DPH
20 307 CZK
Cena za kus včetně DPH
24 571CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
24 571
Dostupnost: Skladem
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
SCHÖNBUCH

SCHÖNBUCH do předsíně Krásné interiérové doplňky   Německá společnost Schönbuch vyrábí designový předsíňový nábytek prvotřídní kvality. Nabízí kreativní, funkční...

DESIGN:
Ilja Huber
Ilja Huber

Ilja Huber je designér, který se specializuje na navrhování produktů, které jsou srozumitelné a jasné. Po studiu produktového a experimentálního designu na Univerzitě výtvarných umění (HFBK) v...

Designové zrcadlo BEAM

Pro nadšence minimalismu
 

Stojací zrcadlo BEAM si oblíbíte pro jeho jedinečný design. Stabilní konstrukce je z jedné strany vybavena vysokým bezrámovým zrcadlem, který je nepostradatelným pomocníkem při každém odchodu. Zadní strana konstrukce poskytuje podpěru s jemnými asymetrickými povrchy z olejovaného dubu či lakované dřevovláknité desky. Olejové ošetření dřeva zajišťuje nejen lesk, ale především jeho odolnost. V případě, že byste rádi interiér oživili, můžete si vybrat lak v široké škále barev. Zrcadlo BEAM je vhodné nejen do moderních interiérů, ale také do kancelářských či hotelových prostorů. Dodejte svému interiéru nádech minimalismu.

Jednoduše krásné

Tímto motem se řídí bavorská značka Schönbuch, která vytváří modulární nábytkové systémy, ale také jednotlivé kusy a doplňky. Schönbuch se vyjímá svými inovativními produkty s minimalistickým designem, jež jsou k dispozici v řadě barev. Designer Ilja Huber si zaslouží pozornost pro jeho smysl pro detail. Jeho produkty jsou navržené v souladu s jednoduchostí a důrazem na tradiční řemeslnou práci. Za svou kariéru obdržel ocenění v soutěži Pure Talents Contest v roce 2019. Prohlédněte si další produkty značky Schönbuch. Dopřejte svému interiéru moderní nádech v minimalistickém stylu.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 370
Hloubka (délka) (mm) 219
Celková výška (mm) 1700
Materiál olejovaná dýha nebo lakovaná MDF deska, zrcadlo

Katalog
sb_catalogue_living_in_silence.pdf
beam_de_en_neu.pdf
SB_catalogue_furniture_2020.pdf
SB_catalogue_systems.pdf
SB_catalogue_accessories.pdf
3D prvky
beam_2d_2001.dwg.zip
beam_3d_2001.dwg.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony