Lavice Lasai - 4 místa

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Burkhard Vogtherr
Burkhard Vogtherr

Burkhard Vogtherr se narodil v roce 1942. Jeho první zaměstnání se od designu lehce odchylovalo, jelikož pracoval jako truhlář, ale k designu si později našel cestu, když vystudoval průmyslový...

Přepychová lavice LASAI

4 místa

Dřevěná lavice LASAI je určena k uspokojení velmi exkluzivní poptávky po sedacím nábytku do veřejných prostor, jako jsou čekárny. Sedák a opěradlo jsou z bukové nebo dubové překližky o tloušťce 18 mm. Nohy jsou vyrobeny ze čtvercové nerezové oceli o rozměrech 12 x 2 mm. Lavice je dostupná také ve dvoumístné a třímístné verzi. Elegantní tvary s ladnými liniemi a originálním designem podnože dodávají lavici jedinečný osobitý design, který rozzáří každý interiér. 

SELLEX - španělská elegance a kvalita

Sellex je španělská firma, která na trhu působí již od roku 1977, kdy byla založena v přímořském městečku San Sebastian. Za dobu své působnosti spolupracovala s mnoha renomovanými designéry, kteří do Sellexu přinesli nové myšlenky a nápady. Zaměřuje se na výrobu nábytku do soukromých i veřejných prostorů. Dnes se pyšní širokou zákaznickou základnou, která pojímá přes 40 zemí. Úspěch firmy se zrcadlí rovněž v řadě ocenění, mezi která patří například National Design Award 2011.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 2100
Hloubka (délka) (mm) 692
Celková výška (mm) 790
Výška sedáku (mm) 426
Hmotnost produktu (kg) 53
Materiál kov, dřevo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty