Lavice Suma - 2 místa

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Gemma Bernal
Gemma Bernal

Gemma Bernal , narozená v Barceloně, je všestranná designérka, která za 40 let své kariéry vytvořila vše od nábytku a světelných předmětů po hračky, domácí spotřebiče, předměty pro domácnost,...

Elegantní lavice SUMA

2 místa 

Lavice SUMA představuje dokonalé splynutí nadčasovosti, elegance a funkčnosti. Boční nohy s volitelnými područkami jsou vyrobeny z tlakově litého hliníku s epoxidovaným nátěrem v černé, bílé, či šedé barvě. Spojovací nosníky jsou z lisovaného hliníku ve stejných barevných možnostech. Sedadla jsou vyrobena z překližky o tloušťce 10 mm. Vnější desky jsou v dubovém provedení čalouněné i nečalouněné. O design se zasloužila Gemma Bernal. Lavice je dostupná také v jednomístné a třímístné verzi. 

SELLEX - španělská elegance a kvalita

Sellex je španělská firma, která na trhu působí již od roku 1977, kdy byla založena v přímořském městečku San Sebastian. Za dobu své působnosti spolupracovala s mnoha renomovanými designéry, kteří do Sellexu přinesli nové myšlenky a nápady. Zaměřuje se na výrobu nábytku do soukromých i veřejných prostorů. Dnes se pyšní širokou zákaznickou základnou, která pojímá přes 40 zemí. Úspěch firmy se zrcadlí rovněž v řadě ocenění, mezi která patří například National Design Award 2011.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1100
Hloubka (délka) (mm) 670
Celková výška (mm) 740
Výška sedáku (mm) 427
Hmotnost produktu (kg) 20,8
Materiál kov, dřevo, kůže

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty