Policový systém Zumm - 5 polic samostojící

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Lievore Altherr Molina
Lievore Altherr Molina

Studio Lievore Altherr Molina bylo založeno v Barceloně v roce 1991 trojicí designérů Albertem Lievore , Jannette Altherre a Manelem Molina . Od svého založení se studio zabývá designem...

Jedinečný policový systém ZUMM

5 polic samostojící

Policový systém ZUMM je velmi praktickým nábytkem, který se díky svému minimalistickému designu skvěle hodí do všech typů interiérů. Tento samostojící systém polic má ocelovou podnož s epoxidovým nátěrem 9006, nebo černě lakovanou. Stěny polic jsou z extrudovaného hliníku s mírně drážkovaným povrchem o tloušťce 15 mm. Systém lze pořídit s posuvnými dvířky s hliníkovým rámem a skleněným středem v několika barevných provedeních. Pro více informací kontaktujte naše specialisty.

Kolekce ZUMM

Řada ZUMM představuje různé variace elegantních polic, které nesmějí chybět v žádné domácnosti. V kolekci najdete mnoho velikostí polic, jež se dají skvěle kombinovat. Můžete si rovněž zvolit otevřené police či kousky s elegantními posuvnými dvířky. O tento unikátní systém se zasloužilo designové studio Lievore Altherr Molina. Vyberte si jednu z mnoha variant a doplňte tak svůj stylový nábytek o jedinečný policový systém ZUMM.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1600 / 2000
Hloubka (délka) (mm) 650 / 1000
Celková výška (mm) 1470
Materiál kov, hliník, sklo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty