Pracovní Stůl Lorca s rozšířenou deskou

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Abad Diseño
Abad Diseño

Abad Diseño je multidisciplinární studio specializující se na průmyslový design a architekturu, které se díky dlouhé kariéře s mnoha zkušenostmi etablovalo jako společnost schopná nabízet...

Osobitý pracovní stůl LORCA s rozšířenou deskou

Funkčnost a netradiční design

Jedinečný design a funkčnost činí z pracovního stolu LORCA osobitý prvek v kancelářích, na pracovištích či v posluchárnách. Horní část tvoří dýhovaná nebo lakovaná dřevotřísková deska o tloušťce 31 mm s vyztuženým ocelovým nosníkem zapuštěným do dřeva. Nohy jsou vyrobeny z dýhovaného či lakovaného masivního dřeva v několika možných barvách. Na spodní liště je kovová ochrana, která slouží jako opěrka pro nohy a zabraňuje tak poškození. Stůl má rozšířenou desku a disponuje praktickou dřevěnou skříňkou se zásuvkami. O tento netradiční design se zasloužil Abad Diseño.

Jak si zařídit home office?


Práce z domova nabývá na stále větší popularitě, přesto ale spousta lidí netuší, jak si takovou domácí pracovnu zařídit. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů a rad, díky kterým budete během home office stejně produktivní jako v kanceláři.

SELLEX - španělská elegance a kvalita

Sellex je španělská firma, která na trhu působí již od roku 1977, kdy byla založena v přímořském městečku San Sebastian. Za dobu své působnosti spolupracovala s mnoha renomovanými designéry, kteří do Sellexu přinesli nové myšlenky a nápady. Zaměřuje se na výrobu nábytku do soukromých i veřejných prostorů. Dnes se pyšní širokou zákaznickou základnou, která pojímá přes 40 zemí. Úspěch firmy se zrcadlí rovněž v řadě ocenění, mezi která patří například National Design Award 2011.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1800 / 2000
Hloubka (délka) (mm) 1000
Celková výška (mm) 750
Materiál kov, dřevo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf
3D prvky
3D_mesa_lorca_despacho_2000x1000(1).dwg
3D_mesa_lorca_despacho_1800x1000(1).dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Stůl LorcaStůl Lorca

Stůl Lorca

SELLEXNa dotaz