Stůl Fast system - 2 desky

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Carlos Tíscar
Carlos Tíscar

Přestože s designem Carlos Tíscar začal už v šesti letech, musel vystudovat a absolvovat školu užitého umění ve Valencii v roce 1982, obor průmyslový design. O dva roky později se přestěhoval...

Praktický stůl FAST system - 2 desky

Nekonečná variabilita

FAST je skládací a odklápěcí stůl, který umožňuje skládání desek různých tvarů a rozměrů. Rám se skládá ze dvou konstrukcí z ocelové epoxidové pryskyřice lakované v bílé, černé nebo šedé barvě a dvou symetrických nohou z ocelových trubek spojených kloubem, který umožňuje různé polohy. Desky jsou kompaktní (tloušťka 12 mm) a melaminové (tloušťka 20 mm) v bílé, černé nebo šedé barvě a hrany jsou z ABS. Stůl disponuje kolečky s brzdným systémem pro snadné přemisťování. Spojovací zařízení pro desky umožňuje spojovat desky do řad nebo vytvářet různé kompozice, díky čemuž je stůl dokonale variabilní. Pro více informací kontaktujte naše specialisty.

SELLEX - španělská elegance a kvalita

Sellex je španělská firma, která na trhu působí již od roku 1977, kdy byla založena v přímořském městečku San Sebastian. Za dobu své působnosti spolupracovala s mnoha renomovanými designéry, kteří do Sellexu přinesli nové myšlenky a nápady. Zaměřuje se na výrobu nábytku do soukromých i veřejných prostorů. Dnes se pyšní širokou zákaznickou základnou, která pojímá přes 40 zemí. Úspěch firmy se zrcadlí rovněž v řadě ocenění, mezi která patří například National Design Award 2011.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1200 / 1400 / 1600 / 1800
Hloubka (délka) (mm) 600 / 800
Celková výška (mm) 730
Průměr (mm)
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1400 / 1500 / 1700 / 1900
Maximální rozměr / průměr stolové desky 1400 / 1600 / 1800 / 2000
Materiál kov, dřevo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf
3D prvky
3D_mesa_fast_1200x600(1).dwg
2D_mesa_fast(1).DWG

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty