Stůl Fly s úložným kontejnerem

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Lievore Altherr Molina
Lievore Altherr Molina

Studio Lievore Altherr Molina bylo založeno v Barceloně v roce 1991 trojicí designérů Albertem Lievore , Jannette Altherre a Manelem Molina . Od svého založení se studio zabývá designem...

Univerzální stůl FLY s úložným kontejnerem

S minimalistických designem

Stůl FLY je minimalistickým prvkem, o jehož design se postaral Lievore Altherr Molina. Nohy jsou vyrobeny z vstřikovaného hliníku a jsou k horní desce připevněny pomocí kolejnic v liště zabudované do horní desky. Povrchová úprava může být v bílém, šedém nebo černém saténovém laku, přičemž jsou všechny varianty s texturou. Deska je dostupná v dubu nebo MDF o tloušťce 30 mm. Stůl disponuje praktickým úložným kontejnerem se zásuvkami z kvalitní oceli. Dopřejte si minimalistický luxus.

Jak si zařídit home office?


Práce z domova nabývá na stále větší popularitě, přesto ale spousta lidí netuší, jak si takovou domácí pracovnu zařídit. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů a rad, díky kterým budete během home office stejně produktivní jako v kanceláři.

Kolekce FLY

FLY je řada praktických stolů, které v sobě snoubí jednoduchost a eleganci. FLY je způsob, jak správně chápat a uchopit provozní prostory v kancelářích a na pracovištích. Kolekce nabízí klasické stoly, stoly s úložným kontejnerem či s rozšířenou deskou. Každý si v ní zkrátka najde to své. Díky svému minimalistickému designu se hodí do kteréhokoli interiéru. Řada pracuje s precizní kombinací prvotřídních materiálů, a tak si můžete být jisti, že s koupí těchto produktů neprohloupíte.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1400 / 1600 / 1800
Hloubka (délka) (mm) 700 / 800 / 900
Celková výška (mm) 750
Průměr (mm)
Materiál kov, dřevo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf
3D prvky
3D_mesa_fly_1400x700_con_buc_derecha.dwg
3D_mesa_fly_1600x800_con_buc_izqda.dwg
3D_mesa_fly_1400x700_con_buc_izquierda.dwg
3D_mesa_fly_1800x900_con_buc_dcha.dwg
3D_mesa_fly_1600x800_con_buc_dcha.dwg
2D_mesa_fly_individual_con_buc.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty