Židle Bildu - 1 místo

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Mario Ruiz
Mario Ruiz

Mario Ruiz je absolventem průmyslového designu na barcelonské Elisava University School of Design and Engineering. Návrhář začínal v roce 1995 ve svém studiu Mario Ruiz Design zaměřeném na...

Praktická židle BILDU

1 místo

Židle BILDU spojuje formální krásu s funkčností potřebnou v čekárnách bank, nemocnic, letišť, či univerzit. O minimalistický a praktický design se postaral Mario Ruiz. Sedák s opěrákem jsou vyrobeny z překližky v barvě dubu a jsou dostupné bez čalounění, s předním polstrováním, nebo plně čalouněné. Nohy jsou vyrobeny z kvalitního hliníku v bílém, černém, či šedém provedení. K dispozici jsou rovněž područky a postranní stolky ve stejných barevných provedeních. Lavice je dostupná také ve dvoumístné, třímístné a čtyřmístné verzi.

SELLEX - španělská elegance a kvalita

Sellex je španělská firma, která na trhu působí již od roku 1977, kdy byla založena v přímořském městečku San Sebastian. Za dobu své působnosti spolupracovala s mnoha renomovanými designéry, kteří do Sellexu přinesli nové myšlenky a nápady. Zaměřuje se na výrobu nábytku do soukromých i veřejných prostorů. Dnes se pyšní širokou zákaznickou základnou, která pojímá přes 40 zemí. Úspěch firmy se zrcadlí rovněž v řadě ocenění, mezi která patří například National Design Award 2011.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 644
Hloubka (délka) (mm) 659
Celková výška (mm) 766
Výška sedáku (mm) 421
Hmotnost produktu (kg) 18,3
Materiál kov, dřevo

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty