Židle Hammok dinner

 
Výrobce:
SELLEX

Nábytkové systémy SELLEX  Řešení pro veřejné a privátní prostory SELLEX je španělská společnost, která se specializuje na výrobu nábytku pro veřejné a privátní prostory -...

DESIGN:
Burkhard Vogtherr
Burkhard Vogtherr

Burkhard Vogtherr se narodil v roce 1942. Jeho první zaměstnání se od designu lehce odchylovalo, jelikož pracoval jako truhlář, ale k designu si později našel cestu, když vystudoval průmyslový...

Vkusná židle HAMMOK dinner

Inspirována houpací sítí

Židle HAMMOK dinner patří mezi produkty, které se neztratí v žádném typu interiéru. Z originálního tvaru je zřetelná inspirace houpací sítí, a tak není divu, že je židle tak pohodlná a ergonomicky přizpůsobená. Skořepina je vyrobena z překližkové desky z 10 mm silných bukových vrstev s povrchovou úpravou z průhledného polyuretanu. Židle je dostupná bez čalounění i s možností polstrování a čalounění v různých barevných provedeních. Konstrukci s podnoží tvoří ocelová tyč s epoxidovým povlakem v šedé, bílé nebo černé barvě.

Kolekce HAMMOK

Řada HAMMOK představuje velmi zvláštní židle s područkami i bez a křesla, založené na zdařilé kombinaci dřevěné skořepiny, tvarově jednoduché, ale mimořádně pohodlné, a ocelové tyče, která je vhodně ohnutá, takže skořepina a tyč tvoří jednu konstrukci. O tento jedinečný design se zasloužil Burkhard Vogtherr. Produkty kolekce HAMMOK se hodí do kanceláří, galerií a dalších veřejných prostorů, ale skvěle se ujmou i v domácnostech. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 512
Hloubka (délka) (mm) 552
Celková výška (mm) 915
Výška sedáku (mm) 450
Hmotnost produktu (kg) 9
Materiál kov, dřevo, látka/kůže

Katalog
Sellex_katalog Collection
Sellex_Highlights.pdf
3D prvky
2D_hammok_dinner.dwg
3D_hammok_dinner.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty