Konferenční stolek SLOTH

Cena za kus bez DPH
12 740 CZK
Cena za kus včetně DPH
15 415CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
15 415
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Lesklý plast lakovaný
Matný lakovaný plast
Výrobce:
SLIDE - logo

SLIDE  Nábytek s nezaměnitelným designem Elegance, rafinovanost, luxus. Vizitkou italské značky SLIDE je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým hravým designem. Značka...

DESIGN:
Karim Rashid
Karim Rashid

Karim Rashid je opravdový kosmopolita – narozen v Egyptě, vychován v Anglii, chodil do školy v Kanadě a pracovat začal v Itálii, ovšem jen předtím než si 1993 otevřel své vlastní studio v New...

Hravý stůl SLOTH

pro vaše interiéry i exteriéry


Zapomeňte na nudné kousky a vpusťte si do vašich prostor trochu hravosti. Stolek SLOTH s atypickým designem vám poslouží nejen k odkládání nápojů nebo knížek, ale také se z něho stane designový doplněk. Díky plastovému provedení je kousek odolný, snadný na údržbu a lehký. Velmi mu to bude slušet v komerčních prostorech, jako jsou hotely či restaurace, ale parádu udělá i u vás doma. Jakou barevnou variantu zvolíte?

Udržitelnost v hlavní roli


Hlavním cílem značky Slide je přenést italskou kulturu a kreativitu do celého světa. Své výrobky vyrábí z kvalitního polyethylenu s nízkou hustotou, který je zpracován procesem s nulovými emisemi. Všechny kousky jsou 100% recyklovatelné a každý výrobek, který již není používaný, je možné proměnit na něco nového. Výběrem značky Slide podporuje udržitelnost.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 340
Hmotnost produktu (kg) 19,5
Objem balení (m3) 0,551
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 750
Možnost vlastního moření Ano

Katalog
SLOTH.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE